עיצוב גינה קטנה עם מטבח - עסק פשוט ונוח לאחסון מזון
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 18/10/12

כיצד נקים גינה קטנה וביתית בצורה מקצועית? באילו אלמנטים נוכל להישתמש? מה המחירים וסגנונות העיצוב? על כל השאלות האלה ועל שאלות נוספות היום ננסה לענות לכם ולכוון אתכם כיצד עושים זאת בצורה נכונה, מה האפשרויות שלנו, ואיפה אפשר לחסוך ובמה זה יתבטא

איך מעצבים גינה קטנה ופרטית?

אוקיי, אז יש לנו חצר קטנטונת, ואנחנו רוצים לעצב אותה מחדש ולשפץ אותה, מה נוכל לעשות:

1. דק דקורטיבי ומעוצב - ישנם מספר דקים מאוד יפים ובכלל רצפות עץ נהדרות שנוכל להישתמש בהם.

2. פרגולות - על מנת לאפשר לנו איזורים מוצלים

3. בריכה

4. צמחיה ועצי פרי \ נוי או בכלל פרחים על מנת שיהיה ריח טוב בכניסה לבית

5. אי למטבח חיצוני - אי חיצוני הינו פיתרון נהדר גם עבור עסק אחסון המזון בגינה וגם עבור האירוח ופינת הישיבה שנוכל לנצל ממנו.

חברות מטבחים -הכול על אודות חברות המטבחים


חברות מטבחים אצל חברות המטבחים אפשרי למצוא כל מיני מטבחים במחירים שאינםגבוהים בכל הצבעים והסגנונות. כדאי מאוד לברר כראוי את מחירי המטבחים בטרםשעומדים לרכוש מטבח אצל חברות מטבחים. מומלץ לברר מה המחירים אצל אי אלוחברות מטבחים .


מטבח גרמני-לשווק בכמויות וגם בהזמנה אישית


1. יש אפשרות לרכוש מטבח לפי הזמנה אישית אצל חברות מטבחים שמייצרות מטבחיםעל פי טעמו של כל לקוח , או אצל חברות מטבחים אשר מייצרות מטבחים עבורחברות גדולות וקבלני בניין.
2. חברות מטבחים הנן חברות המעודכנות בכל החידושים הטכנולוגיים של המטבחהעכשווי. צוות החברה נוסע לעתים קרובות לתערוכות מטבחים בכל מקום כדי לעקובאחרי החידושים בענף וליישם אותם.
3. ניתן לייצר מטבחים רגילים ולא יקרים ולצורך זה משתמשים בעץ פשוט ולאמשובח. ולעומת זאת ישנן חברות מטבחים המייצרות רק מטבחים משובחים ברמהגבוההמהמקובל המיוצרים מחומרים מעולים כגון עץ מלא ועוד.
4. המחיר של המטבח מושפע מאיכות החומרים ומהסוגים של הפרזול המגוונים כמומסילות למגירות, צירי דלתות, ארונות הזזה ועוד. ככל שהחברה משתמשת בחומריגלם מעולים יותר, כך מחיר המטבח עולה.
5.מטבח מושלם מורכב מארונות מטבח ומכשירי חשמל. חברות מטבחים מודרניות מייצרות את ארונות המטבח ואת המכשירים החשמליים ביחד.
6. קיימים הבדלים של מחיר משמעותיים בין חברות מטבחים, מסיבה זו , בזמן שמחפשים חברות מטבחים מומלץ לבדוק טוב את המחירים.


מטבחים פרובאנס –על אודות העדיפויות


1. מטבחים מתצוגה הם לא מטבחים באיכות ירודה. כל חברה המכבדת את עצמהמחליפה כל כמהחודשים את תצוגת המטבחים. אם תחפשו היטב תצליחו לאתר מטבחיםמתצוגה, מרשימיםואיכותיים.
2. מטבחים מתצוגה הם מטבחים אשר מתאימים עבור כל מי שמתעניין במטבח מודרניבמחיר מוזל. חברות רבות מציעות מטבחים מעולים ומרשימים שהוצבו מספר חודשיםבתצוגה.
3. מלבד העובדה שהמחיר של מטבחים מתצוגה הוא בהרבה יותר זול, קיימת מעלהגדולה במטבחים מתצוגה היא שרואים את המטבח בצורה מושלמת עוד בטרם שהואמותקן בביתכם , מטבח רגיל , אין כל אפשרות להתרשם ממראהו ואיכותו כי אם רקאחרי שהורכב בבית.
4. אפילו אם מחליטים לקנות מטבח מתצוגה מומלץ להוועץ עם מעצב פנים ולבואעמו לאולמות התצוגה התצוגה כדי שיתרשם באופן בלתי אמצעי ממראהו של המטבחויוכל לחוות את דעתו אם המטבח המדובר מתאים לחדר המטבח שלכם ובנוסף גם יוכללייעץ בדבר העיצוב של המטבח החדש ומה עוד ניתן לשפר.


מספר דברים שנחוץ לדעת


1. מטבח מודרני כיום מטבח מודרני מצוי במקום מרכזי בכל בית ומשמש מלבדלבישול גם כפינת אוכל ובילוי משפחתי. בעבר, המטבח היה משמש רק למטרת בישולואפייה.
2. בימינו הקדמה הגיעה אף למטבח. מטבח מודרני יש בו מקומות אחסון שונים, מכשירים חשמליים , משטח לעבודה וריהוט ייעודי למטבח.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33502.aspx