קו חדש של מדפסות לייזר צבעוניות מבית אפסון יסייע לעסקים לחסוך ולשמור ב'בית' את הפקת הניירת השיווקית
נכתב על ידי: רוני לבנון
תאריך: 28/10/12

ענקית ההדמיה, חברתאפסון,השיקה את

ה- WorkForce AL-C500DN

סדרה חדשה של מדפסות לייזר צבעוניות, מהירות וקלות לשימוש, המציעות טיפול גמיש במדיה ופלט מקצועי.

טווח המדפסות שמתהדר במגוון הצבעים הרחב מאי-פעם במוצר לייזר של אפסון, משלב  רזולוציה אמיתית של 1,200 dpi באמצעות Resolution Improvement Technology ‏(RiT) של אפסון, כדי לספק פלט של 4,800 RiT לקבלת טקסט ברור וחד ותמונות צלולות עם הדרגתיות חלקה של גוונים.

טווח המדפסות מציע מהירות הדפסה של עד 45 דפים לדקה,כאשר מחסניות הטונר בקיבולת גבוהה, ההדפסה הדו-צדדית כברירת המחדל, ומחזור עבודה של 120,000 דפים, מבטיחים שניתן לטפל בעבודת הדפסה תובעניות ומתמשכות ובנפחים גדולים של הדפסה חודשית. היכולות לטפל במגוון רחב של מדיה דוגמת ניירות עבים במיוחד, מצופים ומודפסים מראש מאפשרת הפקה קלה של חומרי שיווק דוגמת דפי פרסום ועלונים.

לדברי עמי שחר, מנהל התחום העסקי באפסון ישראל, המדפסות החדשות אידיאליות לחברות המחפשות פתרונות חסכוניים ליצירה עצמית של חומרי שיווק מקצועיים ומסמכים עסקיים איכותיים. "עסקים יכולים לצמצם את הצורך במיקור חוץ של עבודות הדפסה ולהפיק בקלות את החומרים שלהם, ובסופו של דבר לחסוך כסף. יתר על כן, על-ידי הדפסה עצמית של חומרי שיווק, עסקים יכולים לנהל בצורה מדויקת יותר את נפחי ההדפסה על-ידי הדפסה לפי דרישה, להפחית את הסיכון של ייצור יתר או שמידע לא מעודכן יופיע בחומרים המודפסים. אפשרויות אלו מפחיתות בזבוז ודרישות למקום אחסון."


 
אודות המחבר

רוני לבנון, דוניצה תקשורת

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33824.aspx