דיני מקרקעין - האם חייבים את שירותיו של עורך דין
נכתב על ידי: אקסטרה - קידום אתרים בגוגל
תאריך: 31/10/12

כאשר אנו עומדים לפני רכישת עסק,מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין אשר מתעסק בתחום של דיני מקרקעין מכיר ויודע חוקים ונהלים אשר קשורים לתחום הנדל"ן וילווה אותנו מתחילת התהליך של חיפוש נכס לרכישה ועד החתימה על החוזה וקבלת הנכס לידינו.

עורך דין דיני מקרקעין – מנהל משא ומתן

רכישת דירה, בית או נכס עסקי הרבה פעמים מצריכה ניהול משא ומתן מול בעל הנכס הנוכחי וזאת על מנת לנסות ולרכוש את הנכסים במחיר נמוך יותר ממה שהם דורשים. פנייה אל עורך דין מקרקעין יכולה לעזור לנו בתהליך המשא ומתן שכן הוא בעל ניסיון בתחום הנדל"ן ובחוזים של רכישה ויידע כיצד לנהל את המשא ומתן מול בעל הנכס הנוכחי באופן המקצועי ביותר ולהוזיל את המחיר שהוא דורש עבור הנכס. עורך דין מקרקעין יכול לבצע בדיקה של הנכס ולראות האם יש איזשהו נזק או פגם שהוא יכול להשתמש בו על מנת להוזיל את העלות של הנכס. עורך דין דיני מקרקעין יוודא כי הרכישה מתבצעת על פי חוק תוך חתימה על חוזה שיחייב את שני הצדדים למסור את הנכס באופן תקין ולהעביר את התשלום בזמן בדיוק לפי מה שנקבע בחוזה. כך יהיה ניתן לסיים את העסקה באופן המהיר והטוב ביותר.

מתי שוכרים עורך דין דיני מקרקעין?

כאשר אנו זקוקים למישהו שייעץ לנו לפני רכישה של דירה, בית או מקום או מבנה בו נוכל להקים את העסק שלנו, אנו יכולים לפנות אל עורך דין מקרקעין. פנייה אל עורך דין אשר מתעסק בתחום של דיני מקרקעין יאפשר לנו לבצע את העסקה בראש שקט ורגוע מתוך ידיעה שיש איש מקצוע הבקיא בתחום ומלווה אותנו לכל אורך הדרך. לפני שאנו מחליטים לרכוש נכס כזה או אחר כדאי כבר בשלב ההתחלתי לפנות אל עורך דין דיני מקרקעין על מנת שהוא יוכל להגיע לבדוק את הנכס ביחד איתנו. כאשר אנו בודקים נכס, אנו חייבים לבדוק את הטאבו ומי כתוב כבעל זכויות על הנכס, כך נוכל לוודא שהרכישה שאנו מבצעים היא כשירה על פי חוק.  עורך דין דיני מקרקעין ינסח עבורנו את המסמכים הדרושים לרכישה של נכס תוך שהוא מוודא ושומר על האינטרסים שלנו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33912.aspx