וילונות – מכסים של חלונות
נכתב על ידי: כנרת אלימלך
תאריך: 13/11/12

וילונות – לפי טעם

וילונות יוקרההתלויים בבתים מסוימים לוכדים את העין יותר מאשר פריטי ריהוט אחרים בכל הנוכחות שלהם. וילון  מהודר, מעוצב לתפארת, מהווה חלק בלתי נפרד מהדקורציה של הבית. צבע הווילון הוא הקובע את הקו העיצובי של הבית.  כשאתם מזמינים שירות של סטיילינג לבית אתם מקבלים, בין השאר, ייעוץ מקצועי גם על סוג הווילון וצבעיו העשויים להשלים את המראה הפנימי של הבית בכלל ושל הסלון בפרט.

בחירה מוקפדת של הווילון היא חלק בלתי נפרד מתהליך עיצוב סלון. כאשר בוחרים וילון לוקחים בחשבון את האופן שבו הוא עשוי " להתכתב" עם שאר פריטי הריהוט בבית. לוקחים בחשבון את אופן הניקוי שלו ( שהרי וילון – מן המפורסמות הוא – זקוק לתחזוקה)

טקס פתיחת וילונות וסגירתם

הווילון מסמן ומסמל את הטריטוריה שלנו. הוא כמעט מגדיר אותה. יש מי שהמעשה הראשון שלהם בבוקר הוא פתיחת הווילון. זה מעין טקס קטן של שגרה, אות וסימן לפתיחת היום החדש, קריאה לאור, לשמש, לכל מה שפתוח. וההיפך, בסיום היום, לפני שמכבים את האור, מכסים את החלון בווילון, גם זה אות וסימן שהגיע הזמן לישון, לסגור הכול, להיספן בבית.

מוצע לכם כאן מגוון עשיר של וילונות –  רכים, חצי שקופים, אווריריים, חלקים ועם קישוטים, מחוספסים, מפוספסים, מעוטרים, נקיים, פינות ישיבה וריפודים וכל מה שמתכנס אל הום סטיילינג. נוכחותו של ו

הווילון כסממן של שקט

יש אנשים אשר אוהבים לשבת כך סתם, לא לעשות דבר,  רק לבהות מבעד לווילון שקוף. הם עשויים להירגע מעצם ההתבוננות בו, שעה שרוח קלה  מניעה אותו ונותנת סימן חיים של הטבע הדומם. יש משהו מרגיע ונוסך שלווה בווילון, משהו חם ומגן, משהו רך ועוטף. בחירת וילונות היא החלק היותר נעים עבור רבים מאלה שבוחרים פריטי ריהוט כמו גם ריהוט משלים לבית.

וילונות רומאים הם אחד הסימנים המוחשיים לסיום ריהוט הבית. ודאי חשתם, לא פעם, שנכנסתם לבית שחלונותיו נותרו חשופים. העדר וילון עורר תחושה כי משהו טרם הושלם. הלא כן?


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34299.aspx