מטבחים פרובאנס - חידוש מטבח אנגלי
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 18/12/12


מטבח אנגלי – התהליך
במידה ונצפה במטבח אנגלי נוכל להתמקד בכמה מאפיינים, כך לדוגמא המנורות האחרות, החיפוי האחר וללא ספק הגוונים. לא מורכב להבחין שמטבחים פרובאנס מיוצרים בדרך אחר טיפה בכל הפרטים האלה. במקרה ואנחנו לדוגמא מדברים על מנורות אז נמצא הבדל משמעותי בין תאורה בצבע חם אל מאור בגוון קר, בגוונים דבר זה בא לידי ביטוי בגוון כהה לעומת בהיר וכו'. ולאחר מכן יש לבחור את חומרי הגלם, עץ מלא לעומת סנדוויץ, פורניר, פורמייקה וכיוצא בזה. ואחרי הכל לשפץ בצורה מותאמת אישית אל המתגוררים, מטבחים פרובאנס חדשניים הם כאלה שעונים על צרכי המתגוררים, ובהחלט זה פרמטר שחייבים לזכור בכל הפרוצדורה, וזה סביר לאמור שהוא אף הכי חשוב.


מטבח אנגלי: במקצועיות
עיצוב איכותי של מטבחים פרובאנס זה עיצוב שיביע את הצבעים הנכונים ואת התאורה המדוייקת. זה הכי חשוב. כדי לבחור פיגמנטים באופן נכון צריך להתבונן על כלל הדירה כולה, ואחרי כן להכריע על העיצוב ששנרצה ועל הפיגמנטים. בדיקת מנורות תגיע מאוחר יותר, ובשלב שלאחר מכן נהיה מסוגלים לעשות החלטה בנושא המרכיבים המתאימים, והתכונות שקיימים לנו לעיצוב מטבח אנגלי, כמו לדוגמא קלאפה, מגירות אחסון ופינות ישיבה. אדריכל פנים מקצועי יבצע התאמה בין גובה של המטבח אל המשתמשים העיקריים שלו, ואחר כך יערוך איזור מתאים לבישול,ברור כי מטבח מיועד לעבודה לא משנה אם הוא מטבח אנגלי או שאיננו. תחושת נוחיות מתבטאת בהמון אלמנטים, כמו מרחב, פתרונות איחסון, ומידות. עיצוב מטבחים פרובאנס באופן נכון זה חשיבה יסודית על כל הנושאים שאינם גדולים.

ההבדל שבין היצרנים
כפי שכולכם יודעים, אפשר לקנות מטבח אנגלי מכמה סוגי יצרנים, יבואנים, חברות, ונגריות. וההבדל ללא ספק הוא ענק. אך, קריטי להכיר שבהרבה מקרים נגר מטבחים מסויים היה עובד בחברה איכותית ואז הוא לא פחות מקצועי. החברות המקצועיות שמספקות כעת מטבח אנגלי הן באופן קבוע מקנות מהימנות מעט חזקה יותר, והרבה עיצובים לבצע בחירה מבינהם מטבח שיכול להתאים לנו. החברות המייבאות יעניקו בדרך כלל או מטבח אנגלי ברמה גבוהה או מטבח אנגלי לא כל כך איכותי ולא באיכות איכותית. והכי חיוני לזכור לבדוק על מה שכולם מציעים לנו ורק אחר כך לקבל החלטה על החברה שמתאים עבורינו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35179.aspx