כך תמדדו נעלי נייק
נכתב על ידי: שירה ט
תאריך: 26/12/12

כך תמדדו נעלי נייק
אם אתם צריכים לקנות נעלי נייק חדשות, ולא משנה אם אתם צריכים אותן כחובבי ספורט או כמקצוענים, כדאי מאוד שלפני הקניה תמדדו את הנעליים כמו שצריך. אם אתם תוהים כיצד אז במיוחד בשבילכם ערכנו כמה טיפים איך לעשות זאת נכון, כך שהבחירה שלכם תהיה מוצלחת ומתאימה.

סבלנות זה שם המשחק
כאוהבי ספורט אתם ודאי יודעים שסבלנות היא תכונה חשובה מאוד, וכאשר בוחרים נעלי נייק ספורטיביות וחדשות כדאי מאוד לקחת את הזמן ולעשות את זה לאט. הרבה פעמים כשיש מבצעים והנחות אנחנו לא ממש טורחים לשים לב למבנה הנעל, לתכונות שלה, לטכנולוגיות, לסוליה ולחומרים. אולם, רצוי להקדיש כמה דקות בחנות כדי ללמוד ולדעת יותר על הנעליים שאנחנו מודדים. "כי נעליים קונים מהר" רק בשיר ולא במציאות.

לשאול, לברר ולהתייעץ
אם בחרתם בחנות איכותית אז בדרך כלל תמצאו בה אנשי מקצוע שמכירים את הדגמים הרבים של נעלי נייק בצורה מאוד טובה, וגם אם אתם לא מרגישים צורך, כדאי בכל זאת להתייעץ איתם. בגלל הניסיון הרב שלהם בתחום, הם בדרך כלל ידעו להתאים לכם נעל עם תכונות מתאימות שאולי הייתם מפספסים בעצמכם. הגדירו להם את מה שאתם צריכים והם כבר ידעו להתאים לכם את הנעל הטובה ביותר עבורכם.

לנסות מספר נעליים
לפעמים הנעליים הראשונות שבולטות על המדף ובוחרים למדוד הם נוחות מספיק ומיד קופצים על המציאה. אולם, גם אם אתם לא מאלה שיתמידו למדוד את כל הנעליים הרבות שיש בחנות, עדיין רצוי מאוד לנסות עוד דגם אחד או שניים. המבחר של נעלי נייק הוא רחב מאוד, ולכן ההתאמה לרגל יכולה להיות מושלמת, כך שחבל לא לנסות ולראות שאתם אכן מגיעים לנוחות המקסימלית.

ללכת על הטוב ביותר מבלי להתפשר
אם יש לכם מטרה מוגדרת שלשמה אתם רוצים את הנעליים כמו למשל במיוחד למשחקי הכדור- רגל בקבוצה, או במיוחד לריצת הערב שאתם נוהגים לעשות לאורך הטיילת, אל תתפשרו ותבחרו בדיוק את הדגם שתכונותיו עונות על הצרכים שלכם. נעלי נייק מתאימות ספציפית לענפי ספורט שונים אז בהחלט לא צריך להתפשר בבחירה. בנוסף, הנעליים איכותיות וחזקות, ומתאימות לשימוש ארוך וממושך, כך שהן בהחלט יעשו את העבודה ויעניקו תמורה ראויה להוצאה הכספית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35350.aspx