קריוקי לילדים - השמחה רבה
נכתב על ידי: אסף ברנר
תאריך: 30/12/12

רוב ההורים שוברים את הראש על איך להפיק את מסיבת יום ההולדת המושלמת עבור הילד או הילדה שלהם. שוב להזמין ליצן? אולי קוסם? אולי מתנפחים?

את הכול כבר עשו, ולכם בא ממש להפתיע את ההורים והילדים עם מסיבה משגעת, מיוחדת, לא שגרתית ומהנה במיוחד. אתם יכולים להפסיק לשבור את הראש, קריוקי יהפוך את מסיבת יום ההולדת לאטרקציה הכי מדוברת בכיתה.

קריוקי לילדים הוא אחת האטרקציות הפופולאריות והמצליחות בקרב הקטנטנים. חשבו על כך, הם מכורים לכוכב נולד, לדה וויוס ולכל תוכניות הריאליטי ששמות את האנשים באור הזרקורים. חשבתם פעם למה הם מכורים? כי כל ילד חולם להיות כוכב.

אמנם סביר להניח שאף אחד מהילדים לא יפתח קריירת שירה מערב אחד, אבל אתם בהחלט יכולים לשמח אותם ולגרום להם להתרגש. ילדים אוהבים בהחלט לעלות על הבמה, להרשים את הקהל ולעשות הצגות תוך כדי שירה וריקוד, ואין ספק שכולם ייהנו מהחוויה. גם הילדים הביישנים יכולים ליהנות, ולאט לאט להיפתח ולקבל ביטחון.

בין אם אתם עורכים את האירוע באולם חיצוני ששכרתם, ובין אם אתם עורכים את האירוע בגינה בבית שלכם או בסלון, הפקת ערב קריוקי הוא עניין די פשוט. חברות רבות מציעות כיום השכרת ציוד לקריוקי שיגיע למקום שתבקשו, ואפילו יתקינו לכם את המערכת. כמובן שפרט לציוד הקריוקי, עליכם לארגן את כל המרכיבים מסביב כמו לדוגמה, בלונים, שקיות הפתעה, אוכל, עוגת יום הולדת, נרות, זר יום הולדת, כובעי ליצן לילדים ועוד.

הילדים יכולים לבחור לבד או בעזרת ההורים, אם הם באירוע, איזה שיר בא להם לשיר. מכונת הקריוקי מגיעה עם מגוון שירים, בכל הסגנונות האפשריים, ולילדים נשאר רק לבחור.

עם זאת, חשוב לוודא שחברת קריוקי שמביאה את הציוד, היא אכן חברה אמינה ומקצועית. אל תזמינו את הציוד מהחברה הראשונה שאתם נתקלים בה. בדקו המלצות קודמות באינטרנט, ודאו מה בדיוק כולל הציוד וגם מה איכותו, בדקו הצעות מחיר שונות ומהו נוהל ההשכרה באופן כללי. היו יסודיים ואל תתעצלו להגיע לפרטים הקטנים, כדי שאף פרט טכני לא יפריע לערב המושלפ שאתם עומדים לערוך.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35417.aspx