טיפים מועילים בנושא ויזה לארה''ב
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 16/01/13

 חידוש ויזה לארה''ב זהו תחום טיפה בעייתי, קיימים כמה נושאים שצריך להכיר, היום נסביר לגבי כלל הטיפים אשר יועילו לכם להוציא ויזה, ולחזק את האפשרות של כל אחד לחדש ויזה לארה''ב. לסיכום אתן שניים שלושה רעיונות מקצועיים מאנשי מקצוע בתחום הוצאת הויזות. תהליך הוצאת ויזה זה תהליך שמעוניינים לברר האם אתם רוצים לשהות בארצות הברית בשביל עבודה לא חוקית או שביושר אתם באים לבקר.

הפרוצדורה של חידוש הויזה לארה''ב
תהליך הוצאת הויזה זהו פרוצדורה ארוכה עם כמה שלבים. המהלך הראשוני זהו בוודאי להגיש טופס די-אס, זהו טופס בקשה כללי אשר מכיל את הפרטים האישיים שלכם וכוונותיכם. לאחר שתשלחו את הטופס תהיו צריכים לאסוף כמות גדולה של פרטים אשר קושרים אתכם ישראל. כמו בית, עבודה, מוסדות לימוד וכו'. זהו שלב מומלץ עד מאוד בתוך התהליך כי ע''י כך אנחנו נשכנע את שגרירות ארהב שאנחנו רוצים לטייל ולא לעבוד באורח לא חוקי. לאחר שאנו נמלא את הפרטים עכשיו נזדקק להגיע אל פגישה אצל שגיגרות ארה''ב על מנת שיחליטו האם אנו מתאימים ויספקו לנו תשובה בנושא חידוש ויזה לארה''ב, גם כאשר אתם מגיעים לראיון בשגרירות קיימים כללים אשר חשוב לדעת, וכמה הסברים שחיוני לקבל תחילה.

למלא את הטפסים
- פרטים על קרובי משפחה - נערוך בירור האם קיימים לנו קרובי משפחה עם אזרחות בארצות הברית, אם אכן כך נציין את הפרטים בטפסים.
- הכשרות - במקרה שהנכם לומדים הדבר בהחלט יכול להועיל עד מאוד.
- תעסוקה - יועיל מאוד לצרף טפסים על עבודה קבועה.
- בני משפחה - במקרה שאתם נשואים, דבר זה בהחלט יכול לעזור בגלל שזה משקף שאתם עם סיבה לבוא חזרה לישראל.
-עסק - במידה וקיים ברשותכם מיזם זה בעל אפשרות לעזור וזה מצויין !


מבדק - שגרירות ארה''ב
שלב אחרי שגמרנו את מילוי הטופס יגיע שלב המפגש בשגרירות ארה''ב. נחוץ ומאוד הכרחי להתכונן לפגישה טרם באים אל השגרירות. הפגישה הוא קצר ואורך כ-15 דקות. בעת הראיון ישאלו כל אחד שאלות בשביל להוכיח את המידע שמסרנו ובוודאי לקבל רושם ולפסוק האם המראיינים משוכנעים שאנחנו באמת מגיעים רק לזמן מוגבל. מומלץ להעניק רושם רציני במבדק בשביל שיאמינו בנו שאנו באים אך ורק לבקר ואנו לא בעלי רצון להישאר בדרך שאינה חוקית בארה''ב.

עלויות חידוש ויזות לארה''ב
כל העלויות של קבלת הויזה - העלות של כל אורך התהליך כולו של קבלת ויזה לארה''ב לוקח בערך קרוב לשמונה מאות שקלים. זה מכיל את הייעוץ (הנושא הזול יחסית), וכמובן את האגרה שנשלם לשגרירות ארה''ב שהוא הנושא היקר ועלותו זה כ-160$


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35796.aspx