סרטן השד ומציאת המנתח הטוב ביותר לשחזור השד
נכתב על ידי: שחזור שד
תאריך: 29/01/13

אחד מסוגי הסרטן ממנו יראות וחוששות נשים הכי הרבה, הוא סרטן השד. הסרטן איננו פוסח על פני נשים בגילאים שונים, והוא גם תוקף נשים בשנות ה- 30 לחייהן. לעיתים סרטן זה מסתכם בתוצאות עגומות, או אז הרופאים המטפלים נאלצים לכרות שד אחד או שניים. לגבי הנשים החולות מדובר על טראומה כפולה. הן גם סבלו מטיפולים כימותרפיים, וגם לבסוף נגזר עליהן להיפטר מאחד האבירים החשובים בגופן, איבר שהוא סמל לפוריות ונשיות, והרי הוא השד.

כיצד מוצאים רופא מנתח?

ישנם כיום הרבה מאוד רופאים המבצעים ניתוחים פלסטיים מכול מיני סוגים, בהם גם ניתוח שחזור שד. מכיוון שלא תמיד יש עם מי להתייעץ, עם קרובים או מכרים, רשת האינטרנט עומדת לרשותכם. תוכלו למצוא מגוון אתרי אינטרנט של רופאים מומחים וידועים. לקרוא אודותיהם, לשאוב אינפורמציה, להבין אילו ניתוחים בדיוק הם מבצעים, במה כרוכים הניתוחים הללו, ומהם הסיכויים לצאת שבעות רצון מהניתוחים, שחלקם, או למעשה רובם, הם מסובכים למדיי, במיוחד כאשר מדובר על שחזור איברים לאחר מחלת סרטן או מחלות אחרות.

על שחזור שד

למעשה, מדובר על ניתוח כירורגי אשר מטרתו היא ליצור שד מלאכותי, במקום השד הטבעי ותוך כדי, להעלות את רמת ביטחונה האישי של האישה. את הניתוח מבצעים לאחר כריתת שד מלאה או חלקית. את השחזור ניתן לבצע באמצעות רקמות גוף, או באמצעות סיליקון. את התהליך עצמו יכולות לעבור כול הנשים אשר עברו כריתת שד, גם צעירות וגם מבוגרות יותר, הרי כול אישה, לא משנה מה גילה, מעוניינת לחזור ולהרגיש נשית כמו בזמנים עברו, עוד טרם הופעת הסרטן. ישנן מגוון שיטות טיפול, ויש להתאים את אופן הטיפול בצורה פרטנית לכול אישה ואישה. את ניתוח שחזור השד ניתן לבצע מייד לאחר הכריתה או כמה חודשים, או אפילו שנים לאחר מכן, כול אישה והחלטתה. ישנן אפילו נשים שמעדיפות לא לעבור את הניתוח ופשוט להסתגל למצבן החדש. כאשר מדובר על טיפולים כימותרפיים וטיפולי קרינה, רוב הרופאים ימליצו לחולות לעבור את הניתוח בשלבים מאוחרים יותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36050.aspx