סוגי עיצוב אולם אירועים
נכתב על ידי: אולם-אירועים
תאריך: 30/01/13

אם בעבר עיצוב אולם אירועים היה פשוט יחסית וההתייחסות היתה בעיקר לצבע המפות, המפיות וכמה זרי פרחים המקשטים את האולם, הרי שכיום קיים מגוון סוגי עיצובים והבחירה בעיצוב המתאים אינה פשוטה. קיימים גורמים רבים המשפיעים על סוג העיצוב בו כדאי שתבחרו ונשאלת השאלה: אילו סוגי עיצובים קיימים ? והאם מומלץ להיעזר באיש מקצוע בתחום עיצוב אולם אירועים?

סוגי עיצוב אולם אירועים

עיצוב קלאסי פשוט- העיצוב הקלאסי הפשוט הינו עיצוב מינימאלי המתייחס בעיקר להתאמת הצבעים בין המפות והמפיות לזרי הפרחים המוצבים על השולחנות. מדובר ברוב המקרים בשולחנות עגולים המיועדים ל:  8-10 סועדים והגשת המזון הינה באמצעות מלצרים.

עיצוב נקי- אולם אירועים או גן אירועים בעיצוב נקי כולל בדרך כלל שולחנות מרובעים בגווני שחור, לבן או אדום עז. בחלק מן האירועים מוסיפים בר עם כסאות מוגבהים בצבעים תואמים. במקרים אחרים מוצבת פינת זולה בה שולחנות מרובעים נמוכים עם כסאות מותאמים לעיצוב הכללי.

עיצוב יוקרתי- עיצוב יוקרתי של אולם אירועים או גן אירועים בשלוש מילים : "השמיים הם הגבול". שנדלירים יוקרתיים תלויים בכל פינה, כורסאות נוחות במקום כסאות ושולחנות קטנים ואינטימיים. קייטרינג גורמה המשתלב עם צלחות, כוסות וסכום אשר נראו כאילו נלקחו מארמון יוקרתי ועוד.

האם מומלץ להיעזר באיש מקצוע לעיצוב אולם האירועים?

ניתן לבצע את עיצוב אולם האירועים באופן עצמאי, אך אין ספק כי הדרך הטובה ביותר והנוחה ביותר לעיצוב אולם האירועים הינה באמצעות שכירת מפיק אירועים. מפיק אירועים יבנה עבורכם ועבור האירוע שלכם קונספט אליו תתחברו ברמה האישית. כאשר שוכרים מפיק אירועים אתם מקציבים לו תקציב מוגדר מראש ועליו להוציא את המקסימום על פי התקציב שקבל.

האם קיים הבדל בין עיצוב אולם אחד למשנהו?

כל אולם אירועים שונה במבנה שלו מאולמות אירועים אחרים. עולם אירועים הבנוי משתי קומות למשל יזכה לעיצוב שונה לחלוטין מאולם אירועים בעל קומה אחת, גם במידה ושניהם מעוצבים בסגנון יוקרתי לדוגמא.

ולסיום, זכרו כי עיצוב הכניסה לאולם האירועים חשוב לא פחות מעיצוב הפנים. על כן, תנו לכך את הדעת במידה ואתם מעצבים באופן עצמאי או הקפידו לציין זאת בפני מפיק האירועים.


 
אודות המחבר

חצר המלכה | אולם אירועים | גן אירועים את מרכז האירועים חצר המלכה הקמנו עם אהבה גדולה לאנשים ולאירועים. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר, שמשתקף באינספור אירועים מרגשים, מוצלחים ובלתי נשכחים.

052-9097572

http://www.qce.co.il/

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36092.aspx