אוהבים גורים?
נכתב על ידי: moosheyoni
תאריך: 26/02/13על אילוף ופנסיון כלבים- הבאתם הביתה כלב חדש? אתם רוצים לבטח להעניק לו בית אוהב וחם אבל אחרי מספר ימים מרגישים שזה לא פשוט: צריך לרכוש אוכל מתאים, להוציא אותו להתאוורר, לנקות את השערות מהספה וגם לרכוש כמה משחקים.

איזה דברים כדאי לדעת על גידול כלבים? מה חשוב לדעת שמחפשים אילוף גורים? כתבנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לדעת טוב יותר כיצד לגדל כלבים.

אוהבים כלבים? דבר ראשון כדאי לחשוב האם אתם מתאימים לגידול כלבים, יש לכם בכלל זמן? איך אתם עם מקום בבית? גידול של בעל חיים כרוך בשינויים לדוגמא: שלושה טיולים ביום יש לדאוג לאוכל וגם תשומת לב. אם אין לכם מספיק זמן כל ותרו על הרעיון.

איזה כלב לבחור? הכל תלוי מי אתם אם יש לכם ילדים נכון יותר לאמץ כלב חברותי וביתי, אם אתם בקטע של סגנון אחר כלב גזעי יעניק את הרושם שאתם רוצים. בכל מקרה תחשבו טוב מה מתאים לכם.

אילוף מקצועי? חשוב מאוד לקחת כלב לאילוף, כיום ניתן לאלף כל סוג של כלב, אילוף ע"י מומחה בתחום יכול לסייע רבות ואפילו יאפשר לכם ליהנות מבעל החיים. בעיות של משמעת, עשיית צרכים ועוד, בעזרת מאלף טוב אפשר ללמד את הכלב לעשות הכל.

איך תבחרו אילוף רועה גרמני טוב? אין טוב יותר מהמלצות נסו לבדוק עם חברים טובים אם הם יודעים על מומחי אילוף אם כן, בדקו גם ברשת בירור קצר תמיד משתלם. כמו תחומים אחרים גם שמחפשים מאלף כלבים צריך לחפש מבצעים.

אילוף מקצועי או לבד? אנשים רבים מעדיפים לאלף את הכלב לבד, לרוב זה לא מצליח ושזה בערך מצליח, התוצאה לא מחזיקה מעמד. לכן כדאי לשלם קצת כסף שמחזיר את עצמו בראייה לטווח ארוך.

גידול כלב בבית זה גם הוצאה כספית לא מבוטלת ויש לקחת זאת בחשבון, אם אתם בקטע חיובי ואתם כן רוצים לאמץ כלב, שיקלו גם אילוף כלבים לשמירה. נסכם: מאוד מומלץ לשמוע המלצות על מאלפי כלבים ולהשוות עלויות. לחבר הכי טוב שלכם מגיע גם לחיות טוב!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36657.aspx