רכישת טויוטה: טרייד אין
נכתב על ידי: אירה פינסקר
תאריך: 04/03/13

טויוטה היא אחד המותגים המוכרים והפופולריים בעולם כולו. מכוניות טויוטה נחשבות למשוכללות, אמינות, נוחות, אסתטיות וחסכוניות, ועל כן רבים בוחרים דווקא בהן. מספר אפשרויות עומדות בפני מי שמבקש לרכוש מכונית טויוטה: טרייד אין, ליסינג או רכישת מכונית חדשה. במאמר זה נתרכז בחלופה הראשונה.

טרייד אין הוא שירות המאפשר להחליף את הרכב הנוכחי ברכב חדש, תוך השלמת פער המחירים. למעשה, מדובר על ביצוע בו זמני של שתי עסקאות: האחת היא מכירת הרכב הישן, והשניה היא רכישת רכב חדש מהסוכנות. ביצוע שתי עסקאות באותו המקום ובאותה נקודת זמן חוסך טרחה רבה וזמן יקר לצרכן. אין צורך לפרסם מודעות ולענות לשיחות טלפון, אין צורך בנסיעות אל מוסכים לצורך ביצוע בדיקות עם כל קונה פוטנציאלי, אין צורך במשא ומתן עם כל אחד מהמתעניינים, וכדומה. 

רכישת טויוטה בטרייד אין נעשית בסוכנויות טויוטה, המפוזרות בכל רחבי הארץ. המשווק הבלעדי של טויוטה בישראל, חברת יוניון מוטורס, מחזיקה בסוכנות כמעט בכל יישוב. במקום אחד ניתן לעיין במכוניות באולם התצוגה, למכור את הרכב הישן, ולרכוש טויוטה חדשה. בסוכנויות רבות קיים שירות הקרוי מפתח מול מפתח – כאשר אין צורך בהמתנה בין מסירת הרכב הישן לבין קבלת הרכב החדש. במילים אחרות, אם החלטתם לרכוש טויוטה בטרייד אין, אתם יכולים להגיע אל הסוכנות במכונית הנוכחית שלכם ולחזור הביתה כבר ברכב חדש.

מבחינתה של סוכנות טויוטה, טרייד אין היא מחלקה שמושכת לקוחות פוטנציאליים רבים. סוכנות המחזיקה ברכבים משומשים לצד חדשים, כמו גם מחלקת ליסינג, מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של חלופות ומגדילה את נתח השוק באופן משמעותי. לקוחות פוטנציאליים רבים שלא יכולים להרשות לעצמם רכישת מכונית חדשה יכולים לבחור בין רכישת רכב משומש והשכרת רכב; שירות אדיב ויעיל יגרום להם לחזור אל הסוכנות גם בעתיד.

לסיכום, לכל מי שמעוניין ברכב טויוטה, טרייד אין הוא אחת האופציות החסכוניות והנוחות ביותר. ניתן לעיין באתרים של הסוכנויות הקרובות אליכם ולערוך סקר שוק בנוגע למחיר אותו אתם יכולים לקבל עבור רכבכם הישן. לאחר שתתמקדו על הסוכנות, תוכלו לבצע את העסקה בנסיעה אחת, ללא בזבוז של זמן ומשאבים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36787.aspx