הבדלים במחירים?
נכתב על ידי: moosheyoni
תאריך: 13/03/13

אצל כל אחת ואחד מאיתנו יש לא מעט הוצאות כספיות כל שבוע, אנחנו יודעים שחיינו כאן יקרים יותר ממדינות מובילים במערב אבל, יש דברים שאי אפשר להתעלם מהם- ביטוח רכב או דירה למשל. רוצים לחוש בטוחים? מחפשים ביטוח רק בחברות אמינות.

בכל כמה חודשים מחירי הביטוח עולים משמעותית אבל מי שרוצה יכול לחסוך, פוליסת הביטוח מסתיימת החודש? היכן עושים ביטוח רכב לנהג חדש? לפניכם מידע והמלצות על ביטוחים בישראל, איך למצוא דילים טובים ואיך למצוא מחשבון ביטוח רכב בדרך הנכונה?.

חידוש הביטוח- אם הביטוח עומד להיגמר כדאי מאוד לקבל הצעות מחיר עשרה ימים לפחות לפני שפוליסת הביטוח פוקעת. ככל שתבדקו מוקדם יותר תוכלו לבדוק כמה הצעות מחיר ולמצוא את המחיר בזול ביותר.

היכן יהיה זול יותר לעשות ביטוח דירה או רכב? הכי טוב לבקש הצעה מחברות גדולות וגם מסוכן אישי. ברוב המקרים ההבדלים משמעותיים מה שיכול להבטיח לכם הנחה גדולה במחיר וכמובן שיש גם אבל, בדקו גם את פרטי הפוליסה ולא רק את העלות.

אפשר לחסוך עוד? יש מספר סעיפים שיחסכו עד עשרות שקלים בחודש לדוגמא: גיל הנהג הצעיר ביותר, הוספתם מערכת מיגון מיוחדת? אתם תהיו צריכים גם שירותי דרך? התופסות מייקרות את הביטוח ועולות כסף ולכן כדאי לשקול למה אתם זקוקים ולמה לא.

עוד טיפ חשוב: כדאי שכל הביטוחים שלכם לא יהיו ביותר מחברה אחת, לדוגמה: ביטוח תכלות דירה ביטוח נהג צעיר או רכב ביטוח נסיעות וביטוחים נוספים. זה הרבה יותר פשוט שהכל נמצא אצל סוכן אחד אגב, יחסוך לכם כסף.

תמיד כדאי לבדוק עם אנשים שאתם סומכים על דעתם, אולי יש להם רכב זהה לזה שאתם צריכים אולי יש להם המלצה על חברה מומלצת? ייתכן שכן ואלי לא תמיד כדאי לנסות. אנחנו גרים במדינה קטנה ולכל אחד יש איזה חבר שמכיר חבר....

לכל אחד יש התלבטות איזה ביטוח לעשות, לעשות גם מקיף? האם לעשות עם גרירה? תמיד טוב לעשות ביטוח מקיף, וכך גם בביטוח לעסק וביטוחים נוספים.

וטיפ לסיום: חשוב לקחת מספר הצעות מחיר, לבדוק היטב כל סעיף ולעשות ביטוח מתאים ותעלו על הכביש בזהירות! מי שמשווה חוסך.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36961.aspx