פנסיון לכלבים בצפון
נכתב על ידי: kinneret
תאריך: 08/04/13

מי שמוצא את עצמו בורח מהחום הקיצי אל מדינות קרירות יותר, חושב בוודאי גם על סידור לכלבו. פנסיון לכלבים בצפון הארץ יכול להיות הפתרון המיטבי לטיפול חם ואישי בכלב בזמן היעדרותכם.

פנסיון לכלבים בצפון: חלופה מומלצת לחופשות ונסיעות

בעונת הקיץ הנמשכת בארצנו רוב ימות השנה, רובנו סובלים מחום המוכפל בזיהום האוויר האופייני לאזורים העירוניים. חברינו הכלבים סובלים לא פחות מאיתנו ומחפשים מפלט ממזג האוויר הקשה. לכן דווקא בתקופת החופשות (בפסח ובחופש הגדול), כאשר אנחנו טסים למקומות קרירים יותר, כדאי לשקול פנסיון לכלבים בצפון כפתרון עבור הכלב.

אם תנסו לבחור פנסיון לכלבים בצפון, תיווכחו לדעת שמרבית המקומות המציעים את השירות נמצאים באתרים פסטורליים, שקטים, מאווררים ונעימים הרבה יותר מאשר דירתנו העירונית. אם האלטרנטיבה לפנסיון היא חברים או מטפלים בתשלום, אשר יגיעו אל הדירה על מנת להאכיל את הכלב ולהוציא אותו לטיול, נראה שלפנסיון לכלבים בצפון יתרונות מהותיים.

כידוע, כלבים הם יצורים תקשורתיים, אשר נקשרים יותר לאנשים מאשר למקום. לכן הטראומה מעזיבתכם תהיה קשה בכל מקרה, בין אם הכלב ישאר לבד בבית או שיעבור זמנית לפנסיון. מצד שני, בפנסיון יוכל הכלב להנות מחברתם של כלבים אחרים ושל צוות המקום ולא ישאר לבדו ברוב שעות היממה. נוכחותם של חברים למשחק תעזור לו להתגבר על הגעגועים ולא להרגיש עזוב או זרוק.

בנוסף לכך, בפנסיון לכלבים בצפון הכלב יכול להנות ממזג אוויר נוח, משהייה ממושכת בחצר, מתפריט מאוזן ומהשגחה של אנשי מקצוע, אשר יכולים לטפל בו במקרה של מחלה או פציעה. כל אלה לא יתאפשרו לכלב אשר משאירים אותו לבד בבית.

לסיכום, אם עליכם לעזוב את הבית לצורך נסיעת עבודה או חופשה, ואתם מתלבטים בנוגע לסידור המתאים ביותר לכלבכם, כדאי לכם לשקול לשים אותו בפנסיון לכלבים בצפון הארץ, ולא להשאירו לבד בבית - גם אם אתם יכולים להיעזר בחברים או בני משפחה שיאכילו את הכלב ויוציאו אותו לטיול. בפנסיון איכותי שתוכלו לבחור ממגוון הפנסיונים הקיימים בצפון הארץ, גם הכלב יהנה מהחופשה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37358.aspx