איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
נכתב על ידי: מיקי עטיה
תאריך: 24/04/13

· אופציה ראשונה: המלצה מחברים

בדומה למרבית הדברים הקשורים בתכנון אירועים, אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור שירותי קייטרינג היא בעזרת המלצות של חברים. התייעצות עם מישהו שהיה במקום שלכם לא מזמן, תמיד מסייעת. הוא יכול לתת לכם טיפים, לספק זוויות ראיה חדשות והכי חשוב, להמליץ לכם מניסיונו האישי. ככל שהחברים קרובים יותר, כך הם מקור מהימן יותר וכדאי יותר להיוועץ בהם.

· אופציה שנייה: ניסיון אישי

במקרה של בחירת קייטרינג לאירועים, ניסיון אישי הוא בעל פונקציה משמעותית, כמו שנהוג לומר - על טעם וריח אין להתווכח. עם זאת, במרבית המקרים הניסיון האישי שלנו מסתכם בזווית האורח, והדברים לא תמיד נראים אותו הדבר מהצד המזמין. על כן, במידה והייתם באירוע מסוים בו אהבתם את הקייטרינג, מומלץ להוסיף לחוויה גם את דעתם של המזמינים.

· אופציה שלישית: לסמוך על אולם האירועים

מרבית האולמות וגני האירועים כוללים בעסקה שירותי קייטרינג לאירוע. זו אופציה שחוסכת זמן, כסף ובעיקר כאב ראש, אך מצמצמת את אפשרויות הבחירה בתפריט. מה שכן, מומלץ לבחון את הצעת האולם בו אתם מתכננים את האירוע, לבדוק אילו שירותי קייטרינג הם מציעים, ובמידה וזה מתאים זו בהחלט יכולה להיות הצעה משתלמת.

מהי האופציה הטובה ביותר?

הדרך הטובה ביותר לבחור קייטרינג לאירועים, היא לשלב בין שלושת הדרכים. בסופו של יום, קייטרינג לא מסתכם באוכל, וכולל את מקצועיות המלצרים, צורת העבודה, אופי השירות, המחיר ועוד. לכן, בעזרת ניסיונכם האישי, המלצות חברים והצעת אולם האירועים, מומלץ לבחור ב – 2 עד 3 ספקי קייטרינג, מהם קיבלתם את ההצעות המתאימות ביותר לתקציבכם, להגיע לטעימות ולבחון את אופן השירות והתפקוד.

בחירה וסגירת עסקה

כאשר מצאתם שירותי קייטרינג מהם הייתם מרוצים, הן מבחינת השירות והן מבחינת האוכל, אתם מוכנים לסגירת עסקה. בחרו את המנות המועדפות עליכם, הרכיבו את התפריט ודאגו לעיצוב מרשים של השולחנות. בכדי למנוע אי נעימויות ומפחי נפש, הקפידו לציין את כל הפרטים שהובטחו לכם בחוזה עסקה.


 
אודות המחבר

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37694.aspx