ליל כלולות בתל אביב - חוויה בלתי נשכחת
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 29/04/13

כל זוג העומד בפני נישואין יודע שעד היום המאושר יש מסלול קשה והכנות מכל הסוגים. אחת  מדאגות הזוג היא איפה לחגוג ליל כלולות בתל אביב. זוגות רבים הנישאים באולם או בגן אירועים מקבלים כמתנה מבעלי המקום מתנה בילוי ליל הכלולות בתל אביב.

כאלה שאינם נהנים ממתנת בעלי האולם מחפשים מקום לבלות את ליל הכלולות בשקט וללא הפרעות של בני המשפחה והקרובים ובעיקר לנוח מההכנות הרבות שהיו לקראת היום המיוחל.

זוגות הנישאים באולם שבתוך מלון תל אביבי דואגים מבעוד מועד לשכור חדר בו יוכלו לנוח לפני היציאה ליום מפרך ובמרבית המקרים הם נשארים גם לבלות את ליל הכלולות בתל אביב.

ליל הכלולות הוא הלילה הראשון של הזוג כזוג נשוי. פעם היו הזוגים הנישאים יוצאים לליל כלולות תל אביב באחד מבתי המלון בעיר ולילה זה היה התחלתו של ירח דבש. היום הזוגות מעוניינים ברמה גבוהה יותר והם מבלים את ליל הכלולות בתל אביב במלונות בוטיק.

מלונות הבוטיק הרבים שנפתחו במשך השנים האחרונות מספקים לזוגות רבים מקום לבילוי ליל הכלולות בתל אביב. ייחודם של בתי מלון הבוטיק הוא במיקומם, לרוב במרכז העיר בבניין ישן ששופץ ומספר מצומצם של חדרים. בנוסף הטיפול באורחי בית מלון בוטיק הוא אישי הרבה יותר מאשר בבית מלון רגיל. הזוג יכול לקבל יחס מפנק מצוות המלון.
זוגות שאינם מאזור המרכז ובחרו לבלות את ליל הכלולות בתל אביב יחוו חוויה בלתי נשכחת. צוות בית המלון יעמוד לרשות הזוג ויספק להם פינוקים במתקני המלון (חדר כושר, ספא וקוסמטיקה) ועל פי הזמנה מראש יגישו לזוג ארוחות גורמה בחדר.

סוויטות רומנטיות

בכל בתי המלון הסוויטות הרומנטיות ממוקמות בקומות העליונות. הסוויטות הרומנטיות מאוכלסות בדרך כלל בזוגות המעוניינים לנפוש בצורה רומנטית. זוגות החוגגים ימי הולדת, ימי נישואין או המעוניינים לחזק את הזוגיות או כאלה שסתם מחפשים רגעים רומנטיים.

במסגרת השכרת סוויטות רומנטיות ניתן למצוא את כל הפרטים שהזוג מעוניין לקבל. ארוחות גורמה בחדר, טיפולים מכל מיני סוגים בחדר פרטי ועוד.

עלות הסוויטות הרומנטיות ביחס ליתר חדרי המלון היא גבוהה בהרבה ולמרות זאת יש דרישה רבה לסוויטות במשך כל השנה.

זוגות רבים שבילו את ליל הכלולות שלהם בסוויטה רומנטית חוזרים ושוכרים אותה כל שנה בתאריך הנישואין ובכך הם חווים פעם נוספת פינוקים מהפינוקים שחוו בליל הכלולות.

לא רק בבתי המלון אפשר למצוא סוויטות רומנטיות. בשנים האחרונות מאז הפכו הצימרים למקובלים בין קהל הנופשים אפשר גם בהם למצוא סוויטות רומנטיות שבכל אחד מהם יש אטרקציות מאטרקציות שונות. כל צימר וייחוד שלו.

גם מלונות הבוטיק מצאו דרך לקהל המחפש סוויטות רומנטיות. אף שבמלון בוטיק מספר החדרים קטן ומספר האורחים מצומצם ברובם ניתן למצוא סוויטה אחת או יותר המשמשות כסוויטות רומנטיות. סוויטות אלו מאוכלסות בדרך כלל בזוגות המבקשים לבלות וליהנות משעות רומנטיות.

לא כל החדרים הנמצאים בקומות העליונות של בית המלון הם סוויטות רומנטיות. בקומות העליונות יש גם חדרים המשמשים אנשי עסקים לישיבות ופגישות עם עמיתים מחוץ לארץ ומהארץ. כדי לסגור עסקאות ולערוך חוזים יש לעיתים קרובות צורך להתרחק מהמשרד ההומה אדם ולכן משכירים את הסוויטות שבבתי המלון לצורך כך.

חברות רבות המארחות טכנאים ובעלי מקצוע אחרים לצורך עבודות תחזוק במפעל שלהם משכנים את האורחים בבתי מלון (כשזה במרכז בדרך כלל בתל אביב) וכדי לאפשר להם מנוחה לאחר ימי העבודה הקשים משכנים אותם בחדרי הסוויטות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37775.aspx