יבוא ויצוא מסין
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 29/04/13

מי שרוצה לעשות יבוא ויצוא מסין ואליה חייב לדעת אודות תערוכות בסין. הצעד הראשון והבסיסי שיש לעשות כדי להתחיל בדרך זו הוא השתתפות בתערוכות בסין על מנת לבסס את עצמכם ולמצוא ספק סיני לאותם דברים שאתם מעוניינים לייבא לארץ. בסין, כמו בכל יתר מדינות העולם התפתחה תרבות של תערוכות שבהן ניתן לבחון את המוצרים השונים בתחומים השונים.

תערוכות בסין

כמו שאתם מחפשים ספקים, הספקים הסינים מחפשים שווקים. הדרך הקלה ביותר לספק הסיני למצוא שווקים שהוא לא מכיר היא על ידי השתתפות בתערוכות וירידים שאליהם מגיעים אנשי יבוא ויצוא מכל העולם. מכיוון שסין היא מדינת הייצור הגדולה כיום בעולם מתקיימות בה הכי הרבה תערוכות בעולם. מספר היצרנים הרב בסין מחייב כמות ענקית של תערוכות בסין וכל היבואנים נוהגים לפקוד תערוכות אלה. גם אנשים שעובדים עם ספק סיני באופן קבוע מגיעים לתערוכות אלה כדי למצוא גיבוי לספק הקבוע או לחפש מוצרים חדשים שהספק הרגיל שלהם לא מתעסק בהם.

מציאת ספק סיני

תערוכות בסין מאפשרות לכם למצוא ספק סיני שיוכל לספק עבורכם את כלל המוצרים שאתם מחפשים לייבא לארץ. יבוא ויצוא מסין מתחיל במציאת הספק והתערוכות מאפשרות לכם להשוות בין הספקים השונים, בין איכות המוצרים שלהם ובין המחירים השונים. בתערוכות ניתן לאתר ספק סיני רציני לטווח ארוך ודרכו למצוא מקורות אספקה.

איפה יש תערוכות בסין


תערוכות בסין מתקיימות על פי מסורת או על פי מיקום מקור המוצרים. בסין יש איזורים שלמים שמייצרים מוצרים דומים או באותו התחום, כך שהתערוכה בנושא תתרכז באותו המחוז או האיזור, כדי להקל על המציגים להגיע לתערוכה. כאשר תערוכה מתקיימת באיזור הייצור יוכל הספק הסיני לקחת אתכם ישירות למפעל כדי שתוכלו לבקר במפעל או בחדר התצוגה שלו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37788.aspx