אירוע שובר שיגרה
נכתב על ידי: efi
תאריך: 04/05/13

שיגרה,שיגרה,שיגרה לכל אחד מאיתנו יש לא פעם אירוע משמעותי אשר מהווה אבן דרך עד סוף חייו . בציר הזמן בחייו לא פעם אנו נזכרים באותו אירוע אשר גורם לנו להתענג על אותו אירוע שילוב של תחושה של געגוע וגם תחושה של גאווה אישית לדוגמא  אירועים  אשר יכולים להוות אבן דרך : חתונה ,בר מצווה,ברית מילה,בריתה, ימי הולדת חשוב שתהיה לך יכולת גבוהה לתת בחירה נכונה של קייטרינג בשרי לאירועים

איך מתכוננים לאירועים מהסוג הנ"ל?

הכנות לאירוע מסוג זה לעיתים מורכבות ומצריכות מאיתנו המון אנרגיות וזמן. המחשבה שמניעה את כל האירוע היא איך ליצור "חוויה מתמשכת" לאורחי האירוע ,כזה שיכניס את האירוע לטופ של האורחים שלכם . חוויה לספר לחברים .כדי שאירוע שלכם אכן יהיה כזה צריך שילוב של כמה דברים . צורך בהכנסת תוכן לאירוע כרי יצירת אפקט ייחודי שלא רואים בכל אירוע לדוגמא בחתונות  : "בירכת כלה"  שיוצרת חוויה מרגשת . גם התקליטן לוקח חלק לא מבוטל באירוע . אך הדבר החשוב ביותר הוא נושא האוכל . כאשר אנו מעוניינים לבחורת בחברת קייטרינג לאירוע יש לתת את הדגשים הבאים איזה אירוע קונספט את מעוניינים לערוך חלבי? בשרי?

דגשים לבחירת קייטרינג איכותי

אם בחרנו קייטרינג בשרי לאירועיםניתן לשלב מנות  בסגנונות שונים על מנת ליצור נופח וגיוון לדוגמא כמה סגנונות נפוצים  : בישול צרפתי,בישול איטלקי ,בישול תילאנדי, בישול אמריקאי ,ישראלי אותנטי או שילוב של כמה סגנונות יש לתת דגשים על הפרטים הבאים יש לבדוק את הסטנדרטים שחברת הקייטרינג מציגה דברים כגון : האם מוצרי המזון שהם עורכים איתו בישול הוא טרי או על בסיס קפוא .האם יש כלי הגשה לאירוע. האם יש מינימום הזמנה עבור האירוע. האם ניתן לשלב מנות צמחוניות עבור אורחים צמחונים

עלויות- יש לתת דגש בנושא המחיר. האם הוא עומד בסטנדרטים שלכם תמיד תיקחו תווך של 17% כלפי מטה מהתקציב שלכם שייתן לכם מרחב תמרון. אל תתפשרו בנושא איכות המוצרים תנו לאורחים שלכם את הטוב ביותר.

כמה מנות להזמין לאירוע?

התחשיב הנכון ביותר הוא כ-20% מכמות המוזמנים הכוללת נניח שביצעתם הזמנה של 400 אנשים . 20% מ 400 אנשים זה 80 איש פחות כרי תבצעו הזמנה של 320 מנות . לבטח  שלא תזרקו סתם כסף על מנות שיישארו לכם .

טיפ קטן : לרוב חברות הקייטרינג לוקחים באירוע מנות אקסטרה ברמה של בין 30%- עד 40% ככה שאתם מכוסים על הגג.

קייטרינג בשרי לאירועים


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37857.aspx