הכל על חופשת סקי
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 12/05/13

אחת הדרכים לבלות בחודשי החורף היא חופשת סקי. אתרי סקי רבים נפתחו בכל רחבי אירופה, אמריקה, אסיה ועוד, אליהם מגיעים תיירים רבים אוהבי הגלישה על השלג.

במדינת בהן החורף קר גשום ומושלג אתרי הסקי הרבים שנפתחו מושכים תיירים רבים המשלבים חופשת סקי עם טיולים ואתגרי ספורט חורף נוספים.

חברות הנסיעות מצאו בתיירים הישראלים המעוניינים לצאת לחופשת סקי פלח נוסף להרחבת הכנסותיהם. כל חברה מציעה ללקוחות שלה חבילות לחופשת סקי באחד מאתרי הסקי בעולם שכוללות בנוסף לכרטיס הטיסה גם כרטיס כניסה לאתר הסקי, מלון ואמצעים נוספים לבילוי החופשה כמו השכרת רכב ועוד.

חופשת סקי יכולה להיות דרך לחיזוק קשרים בין חברים, הורים לילדים וזוגות. בתקופת חגי הנוצרים וחופשת החורף החלה בתקופה זו יוצאות משפחות רבות לחופשה משותפת.


אתרי סקי באוסטריה


לישראלים אוהבי גלישת הסקי אין בארץ אפשרות לעשות זאת, להוציא את החרמון שלא תמיד ניתן להגיע אליו ולגלוש, ולכן הם בוחרים באתרי סקי בארצות חוץ לארץ ואחת האפשרויות היא לצאת לאתרי סקי באוסטריה.

כמו רבות ממדינות אירופה, פותחו אתרי סקי באוסטריה וענף ספורט החורף מכניס למדינה כספים רבים בעיקר בתקופת חגי הנוצרים בהם יוצאות משפחות שלמות לאחד מהאתרי הסקי ומשתמשים בכל הסובב את האתר כמו בתי מלון, חנויות, מסעדות ובתי קפה.

סביב כל אתרי הסקי באוסטריה קמה תעשיית פנאי לגולשים כמו אתגרי ספורט, טיולים והנאה. רוב העובדים באתרי הסקי באוסטריה הם עובדים עונתיים. רובם מגיעים מהערים שבסביבה בתחילת העונה וחוזרים אליה בסיומה. האתר מתוחזק על ידי צוות שנשאר במקום ומשגיח על הציוד.

גם בתקופת החורף המושלג אפשר לבלות ולטייל ביתר חלקיה של אוסטריה. למרות השלג הכבד רבים מהתיירים מגיעים לערים ומבקרים באתרים בהם ניתן לבקר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37940.aspx