לימודי שוק ההון - תלמד כמו שצריך
נכתב על ידי: דודו רוז
תאריך: 16/05/13

סוחרים חסרי ניסיון עלולים להפסיד את כספם לטובת הסוחרים המקצועיים אשר משתמשים בשיטות בדוקות ויעילות. במידה ואתם מעוניינים להשתלב בשוק ההון ולעסוק במסחר, חשוב שתדעו שלא ניתן להרוויח מביצוע עסקה בודדת או כמה עסקות בודדות. רק עבודה שיטתית אשר תתבצע לאורך זמן, תאפשר לכם לקצור רווחים.

בעזרת לימוד שיטתי ומסודר של  לימודי שוק ההון, תוכלו לעלות על המגרש ולהתחיל לשחק ולסחור בסגנונות מסחר שונים כמו למשל: מסחר במניות, מסחר באגרות חוב, מסחר במטבעות חוץ, מסחר אלוגריתמי ועוד.החשיפה אל המשמעויות וההשלכות אשר נובעות משינויי המניות בשוק, יאפשרו לכם לפעול בחוכמה ולבצע עסקאות מגוונות תוך כדי הפעלת שיקול דעת מרבי. בצורה זו תכלו למקסמם את סיכויי ההצלחה שלכם ולהרוויח בצורה יפה.

לימודי שוק ההון - מספרים שמעבר לים

כל אחד יכול לעסוק במסחר בשוק ההון. במידה ואין לכם ניסיון במסחר ואתם מעוניינים לסחור, תוכלו להירשם אל קורס שוק ההון למתחילים.

הכרת שוק ההון תפגיש אתכם עם הבורסה האמריקאית. הבורסה האמריקאית מאפשרת לסוחרים ליהנות ממגוון יתרונות שהבורסה הישראלית אינה מספקת: העמלות עבור הסוחרים היומיים אשר מבצעים פעולות רבות עשויות לסייע לרווחיהם בצורה משמעותיות, שעות ביצוע המסחר בבורסה האמריקאית נוחות עבור סוחרים ישראלים רבים (המסחר מתבצע בין השעות 16:00-23:00), פתיחת חשבון המסחר הינה פשוטה (גם עבור אנשים אשר אינם מדברים אנגלית בצורה טובה), וניתן לסחור במגוון עצום של מניות, מכיוון שבניגוד לישראל, בה קיימת בורסה אחת , בארצות הברית יש 4 בורסות מרכזיות.

קורס שוק ההון יאפשר לכם למקסמם את הפוטנציאל הגלום בביצוע מסחר בבורסה. בצורה זו, תוכלו לעבוד במשך כמה שעות ביום ולהרוויח רווחים יפים ביותר. התנהלות נכונה וחכמה אשר כוללת ניהול תיק השקעות דינאמי וביצוע שינויים מתמידים בהתאם למצב השוק, יאפשרו לסוחר לשפר את מצבו ואף להגיע לעצמאות כלכלית. המסחר יוכל לאפשר לו ליהנות מהכנסה נוספת או לחילופין, להיות להכנסתו העיקרית.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? אל תהססו

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי לימודי שוק ההון או לחילופין, אם אתם מעוניינים לקבל שירותים נוספים כמו למשל: פתיחת חשבונות מסחר בגישה ישירה בעלות נמוכה, ליווי קולי בצ'אט בזמן המסחר, קבלת דו"ח וסקירות כהכנה או כסיכום ליום המסחר, לימוד חוקי מסחר מדויקים ופשוטים או רישום לקורסים מגוונים אשר ניתנים ברמות שונות, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם. אל תהססו- העתיד בידיים שלכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37985.aspx