לקחת את הילדים ליום כיף בירושלים
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 19/05/13

אם אתם רוצים לעשות שבת כיפית עם הילדים שלכם, ירושלים היא יעד מושלם ומפתיע. בניגוד לתדמית הדתית והכבדה של העיר, יש הרבה מאד מה לעשות בה – גם עם ילדים, ואם אתם מחפשים אטקציות לשבת – עיר הבירה של ישראל מהווה מוקד משיכה מושלם עבורכם, המציע אטרקציות רבות עבור ילדים. זוהי דרך נהדרת להכיר את הבירה, והיא יכולה להיות חוויה כיפית ומעניינת מאד עבור הילדים שלכם.

מה אפשר לעשות עם הילדים בירושלים?

יום כיף בירושלים יביא אתכם לעיר שיש בה הרבה מוקדים תיירותיים מעניינים. בין היתר, מוזיאונים, הצגות, גן חיות והרבה רחובות יפים. ילדים יכולים להיכנס למוזיאון בחינם עד גיל 5, והמוזיאון מצוי ליד מבנים חשובים ויפים בחיי המדינה – הממשלה, בית המשפט ועוד. מוזיאון המדע גם הוא אטרקציה מצוינת לילדים, עם תערוכות ופעילויות הקשורות במדע וטכנולוגיה. בנוסף, יש בכל האיזור הרבה מאד בתי קפה ומסעדות עם אוכל טעים גם לילדים.

יום כיף בירושלים יכול להיות גם בדמות סיור ברחובות היפים של ירושלים, בין היתר איזור השוק או רחביה. המושבה הגרמנית מלאה במסעדות טעימות ואפשר ללכת גם לגן החיות. תאטרון הקרון הוא מקום ייחודי בארץ כולה, בה יש הצגות מיוחדות לילדים, בין היתר – סבתא סורגת סיפורים, גוליבר ועוד ועוד. תוכלו גם ללכת לחומות העיר העתיקה, לראות את הכותל, מגדל דוד ועוד.

מזג אוויר בירושלים

האוויר בירושלים קריר ונעים יותר, ולכן אם אתם נוסעים לירושלים עם הילדים, כדאי להלביש אותם בהתאם. זה נכון שבקיץ חם בה מאד, כמו בכל מקום אחר בארץ (רק פחות לח), אבל בחורף יש בה שלג וכפור עז. לכן אם אתם נוסעים בעונה קרה, אל תשכחו לקחת מעילי פליס לילדים. זה נשמע מצחיק, אבל מאד קר בירושלים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38032.aspx