ארגון אירוע נחשב
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 17/06/13

אירועים נחשבים באמת, הם כאלו הטומנים בחובם גם תוכן מעניין – אך גם ערך מוסף של פלטפורמה חברתית לנטוורקינג. תוכלו לדאוג להימצאותן של עמדות קפה לאירועים, כאלה שישדרגו את האירוע שלכם כמה רמות מעלה. אין זה משנה באם מדובר באירוע יום הולדת, אירוע פרטי, אירוע עסקי, או אולי אירוע שמטרתו להפגיש בין חברי ילדות. עמדות קפה לאירועים יתנו כל כך הרבה לאירוע ובסך הכול האנשים שיגיעו לאירוע כזה – יהיו מרוצים יותר, ולא רק בשל העובדה שהם יוכלו לטעום מיני מתוקים שישמחו את לבבם, אלא גם מעצם הידיעה שיש אנשים שדואגים להם באירוע הזה.

שוקולדים, פירות יבשים ועוד

באם תחליטו לארגן אירוע, דעו לכם כי הצבתם של דוכני קינוחים וקפה יגרמו להרבה דברים חיוביים. אירועים הנמשכים זמן רב, יכולים לעייף את הנוכחים בו. ייתכן שהם הגיעו לאירוע אחרי, או במהלכו של יום עבודה ארוך ומתיש. ייתכן אף שהם פספסו את ארוחת הצהריים או את ארוחת הערב שלהם, במיוחד כדי שיכולו להספיק להגיע לאירוע שלכם. באם תדאגו להעמדתם של עמדות קפה לאירועים, ולצידן גם עמדות קינוחים, פירות יבשים ועוד – הרי שתתקשו למצוא אורחים מרוצים יותר בסביבתכם המיידית, מאלו שיגיעו לאירוע שלכם.

עוד על עמדות קפה באירועים

נראה שיש עוד המון לומר אודות עמדות קפה לאירועים, אך בסך הכל, אין צורך בכך, כי אתם בוודאי הבנתם את חשיבותה של הצעת מזון באירועים. אין חובה בארגון של ארוחות שחיתות המבוססות על שלוש מנות פתיחה לפחות, אלא על ארגון קליל יותר – כריכים, קפה, פירות יבשים ושוקולדים, בהחלט יעשו עבודה ראויה.

לסיום

נאחל לכם אירוע יעיל ופורה של יצירת קשרים חברתיים, עמדות קפה לאירועים והמון פירות יבשים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38439.aspx