פאנג שואי
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 23/06/13

תורת הפאנג שואי משמעותה קשר בין האדם לסביבה מבחינה אנרגנטית. מוצאה של תורת הפאנג שואי היא מסין והיא מאמינה שיש שהאדם הוא חלק מהטבע.עד לפני כמה עשורים תורת הפאנג שואי היתה נחלת הסינים בלבד.

בשנים האחרונות התורה חודרת יותר ויותר למערב.תורת הפאנג שואי הוכרה על ידי דיאטנים במערב והם משלבים את עיקריה. לדעת הסינים המטבח הוא החלל החשוב ביותר בדירה הוא מסמל את מצבה הכלכלי של המשפחה ואת מצבו הבריאותי של כל אחד מבני המשפחה.

תורת פאנג שואי מציבה חוקים וכיוונים גם בתחומי חיים אחרים כמו עיצוב הבית, צבע הקירות והרהוט. המאמינים בתורה זו מוצאים תשובות לכל תחום מתחומי החיים כמו איך לשמור על זוגיות וחיי משפחה טובים. איך להצליח בעסקים ובפרנסה בלימודים ועוד.

בישראל כל אחד יכול להיות מדריך לתורת הפאנג שואי אין חוקים ותקנות מיוחדים. כדאי לבדוק לפני שמסכמים את מדריך איפה הוא כבר יישם את תורת הפאנג שואי והאם לקוחותיו יצאו מרוצים.

מזלות

המזלות הינן דימוי ציורי של גרמי השמים והלילה במעגל המתחלק ל-12 (כמספר חודשי השנה). לכל חודש יש את המזל שלו והמזלות  נקבעים על פי יום הלידה בחודש.

גלגל המזלות מתחיל מ-21 לכל חודש עובר עד 20 לחודש הבא. המזלות הם המרכיב החשוב ביותר באסטרולוגיה. המזלות מתחלקים לקבוצות כמו מזלות המים, האדמה, אוויר ואש.

בעת הכנת המפה האסטרולוגית מתחשב האסטרולוג במספר פרטים חשובים וביניהם תאריך, שעת ומקום הלידה נתון שמביא אותו למזל של הלקוח, ולאיזו קבוצה מארבעת הקבוצות הוא משתייך ושם האם.

שעת הלידה חשובה בעת הכנת המפה לצורך קישור עם מצב גרמי השמים באותה עת ביום הכנת המפה האסטרולוגית. בהתאם להזמנת הלקוח יכול האסטרולוג לעשות תחזית יומית, שבועית, חודשית או שנתית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38498.aspx