מה אתם יודעים על מועדון האומן 17?
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 24/06/13

פעמים רבות יצא לכם לקרוא בחדשות על מועדון האומן 17. סביר להניח שעד היום חשבתם כי מועדון האומן 17 הוא בעיקר מועדון שמיועד לצעירים שיוצאים לבלות בסופ"ש. אכן, המועדון התפרסם רבות בזכות העובדה שהוא כולל מערכת הגברה מעולה, רחבת ריקודים ענקית, ועובד ביחד עם הדיג'ייז הטובים ביותר בארץ וגם בעולם. עם זאת, המתחם יוכל להתאים גם עבור האירועים שלכם!

אירועים מכל הסוגים במועדון

מועדון האומן 17 בעצם עבר מתיחת פנים רצינית מאד, וכיום הוא מתפקד גם בתור מועדון למסיבות שונות, אבל גם בתור מועדון לאירועים פרטיים. האומן 17 מציע לכם את כל מה שאתם צריכים לאירוע שלכם - מתחם ענק שיכול להכיל בתוכו יותר מ1,500 מוזמנים, מערכת הגברה מהמשוכללות ביותר שיש, מתחמי חניה ענקיים במסוך למועדון, תפריט מלא ומדהים, ובקיצור - חוויה של פעם בחיים.

אולם אירועים בתל אביב שמנצח את כולם


חשוב להבין שהמועדון מהווה אולם אירועים בתל אביב שיוצר לכם את השילוב המושלם. זה לא רק אולם אירועים בתל אביב- זה אולם שבצמוד אליו תמצאו גם גן אירועים יוקרתי במיוחד. כך, אפשר לפנות להאומן17 בכל עונה בשנה. אם אתם תפנו בקיץ יהיה אפשר לחגוג בגן האירועים, ואם תרצו לחגוג בחורף - אין שום בעיה, ואתם תוכלו לחגוג עם כל האורחים שלכם בתוך האולם הענקי.

עיצוב מדהים ויוקרתי

כאשר אתם רוצים לבחור אולם אירועים בתל אביב, חשוב לכם מאד לבחור מתחם שיהיה לו גם עיצוב חדשני ויוקרתי, והאומן 17 נכנסים בדיוק לקטגוריה הזו. אתם מוזמנים לסקור את גלריית התמונות של המועדון, ולראות איך מדובר על אולם אירועים בתל אביב שיצר את הסינתזה המושלמת - העיצוב החדשני של מועדון ריקודים, ביחד עם אולם אירועים יוקרתי וגן אירועים מדהים, יצר מתחם שקשה להתעלם ממנו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38522.aspx