על הקשר בין ארונות הזזה לבין כיסוי לגריל
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 12/08/13

אחד החלקים שאולי הכי פחות מוערכים בבית, זה דווקא החלק החיצוני שלה, החצר. שימושים כל כך רבים ניתן לעשות בה, כשלפעמים זה נראה ממש פשע כשאנשים בעלי חצרות גדולות פשוט מזניחים אותן ומשאירים אותן עם צמחייה סבוכה וללא שום טיפול. המשפט "אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים" בהחלט מתאים כאן- דווקא מי שבבעלותו חצר פרטית מזניח אותה פעמים רבות, ומי שלא יכול להרשות זאת לעצמו- שואף להשיג אחת אותה יוכל לטפח ולעצב כראות עיניו.

ארונות הזזה ומחסן מפלסטיק

אז גם למי שיש חצר וגם למי שרוצה שתהיה לו אחת כזאת בעתיד, ישנם כמה דברים עליהם חשוב לשים דגש ואחרים שהם אמנם לא חיוניים לעיצובה, אך בהחלט יכולים להוסיף לה הרבה. נתחיל בדבר הבסיסי ביותר בכל גינה או חצר, מחסן. זה יכול להיות מחסן מפלסטיק שנרכש במיוחד או מחסן שנבנה מעץ, כשבשניהם חשוב למקם מספר ארונות הזזה בהם ובסמוך אליהם, ניתן יהיה לאחסן חפצים.

את כלי העבודה של הגינה או אפילו כלי העבודה של הבית, מכסחת דשא, כסאות פלסטיק, גריל- המון דברים ניתן לשים במחסנים הללו, כמובן בהתאם לגודלו. דבר זה חוסך מקום משמעותי בבית עצמו ויכול לעיתים אפילו לפנות חדר שלם, בו ניתן להשתמש לצרכים אחרים דוגמת חדר מוזיקה, חדר עבודה, חדר משחקים וכדומה.

לא לשכוח כיסוי לגריל


ואם כבר הוזכר גריל קודם לכן, נגיע לשימוש השני שיש לחצר בית, שימוש שבדרך כלל גם מי שמזניח את הגינה לא מזניח אותו-  עריכת ברביקיו, "על האש". אין כמו להזמין חברים בלילה קיצי לשבת מסביב לשולחן, להעמיס עליו מכל טוב- פיתות, חמוצים סלטים ועוד, לספר בדיחות, לשיר שירים ובעיקר לאכול בשר.

כמובן שחשוב מאוד לאחר השימוש במנגל להקפיד לנקות אותו טוב טוב לפני השימוש הבא ולהגן עליו עם כיסוי לגריל, שלא יצבור סוגי לכלוכים למיניהם המגיעים מהאוויר. פרט לשתי האפשרויות הללו עדיין יש אינסוף דברים אותם ניתן לעשות בחצר- החל מבניית בריכה בה יוכלו בני המשפחה וחבריהם להשתכשך ועד מגרש כדורסל בו יוכלו הילדים ללמוד אודות ענף הספורט הפופולרי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39326.aspx