עמוד תאורה וגם מוצרי השקיה- מוצרים בעלי שימוש רחב
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 18/08/13

ישנם מוצרים רבים בהם יש שימוש נרחב. למשל מוצרים בהם יש תועלת לא רק אם תרכשו אותו לביתכם הפרטי, אלא גם אם המוצר הזה ימוקם ברחוב או ייעשה בו שימוש גם למספר רב של אנשים.

עמוד תאורה במורד הרחוב ומגרש הכדורסל

מוצרים כאלה ניתן למצוא כמעט בכל פינה בה תיתקלו, מבלי שאפילו תקדישו לכך מחשבה יתרה. למשל, בעת הליכתכם ברחוב הקרוב לביתכם בשעת לילה מאוחרת, בדרך לשינה המתוקה לפני יום העבודה הארוך שמצפה מחר, את הדרך אתם מוצאים באמצעות אור שמלווה אתכם כל הדרך את למפתן ביתכם.

הירח מן הסתם אינו מספיק להאיר על כל הרחוב, אלה זהו עמוד תאורה שנמצא שם ודלוק רק למענכם ולמען אלה שחוזרים לביתם בחשיכה בדיוק כמוכם. את עמודי התאורה הללו תוכלו למצוא במקומות רבים נוספים.

דוגמא אחת היא בעת שתרצו לשחק באחד מהמגרשים הציבוריים, ולא משנה אם כדורגל או כדורסל, אלא מה שכן משנה הוא שעמוד התאורה יאיר לכם את הסל או את השער, כדי שתוכלו ליהנות כמו שצריך מהפעילות הספורטיבית שלכם. הדבר נכון גם לגבי גינות ציבוריות, שם מלבד קיצור דרך עבור אנשים שעוברים ממקום למקום, הינו משמש גם כמקום לטיול רומנטי, הליכה לילית עם הכלב או אפילו ריצה מסביב לפארק. אין ספק שללא עמודי התאורה, הפעילות הייתה קשה יותר לביצוע.

מוצרי השקיה בגינה של הבית ובגינה הציבורית


אבל גם בבית תוכלו להיתקל בעמוד תאורה. קחו לדוגמא את החצר הרחבה שלכם, אליה אתם מעוניינים להזמין את כל החברים למסיבת "על האש". עמוד התאורה שעומד בגינה ומאיר לכם את הסביבה- גם את החברים וגם האם הבשר מוכן דיו- ישדרג לכם את האירוח. בגינה תוכלו למצוא גם מוצרי השקיה, דוגמת ממטרות או צינור השקיה, איתם תטפחו את הגינה והפרחים אותם אתם מגדלים בגינת ביתכם.

אך גם כאן השימוש במוצרים אלה רחב ולא מפסיק רק בין כתלי הבית, אלא תוכלו לראות אותו בגינות ציבוריות רבות באזור מגוריכם, ואפילו במקומות עתירי קהל דוגמת אצטדיונים למיניהם המתגאים בדשא ירוק שהושקה רק קודם לכן על ידי אחד מוצרי ההשקיה שבמקום.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39406.aspx