מטבע חוץ
נכתב על ידי: אפרת כ
תאריך: 18/08/13

מטבע חוץ אצל המון אנשים זוהי הדרך להרוויח כסף שלא קשור בעבודה כל כך, המון אנשים מתעסקים במסחר מטבע חוץ, או בשמה המקצועי יותר מט"ח. מטבע חוץ מתאים מאוד לאנשים עצמאיים אנשים שרוצים להגדיל הכנסות ולא בדרך של עוד עבודה נוספת. מטבע חוץ והמסחר בו הפך נגיש עם הזמן והתפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט לכל אחד, כל אחד יכול לסחור מטבע חוץ. כדי לא להפסיד כספים רבים שאין לנו חשוב קודם להבין בנושא ולא על רגל אחת, כדי להתחיל לסחור מטבע חוץ צריך להירשם אצל ברוקרים ברשת ולפתוח חשבון.

בשנים האחרונות מטבע חוץ ולימודי שוק ההון תופסים מקום נכבד בקרב בעלי מקצוע בשוק ההון ובקרב הציבור הרחב. מטבע חוץ והמסחר בו מאפשרים לנו להרוויח סכומים נאים שלא היינו מרוויחים אותם כזה מהר בעבודה אף קשה. עם התפתחות רשת האינטרנט מטבע חוץ זכה להתפתחות משמעותית בגלל מהירות זרימת המידע לכל סוחר או משקיע ברחבי העולם. ישנם היום תוכנות למסחר מטבע חוץ וקורס בשוק ההון שמשמשות ככלי מרכזי עבור משקיעים בשוק זה, ישנם המון תוכנות טובות שניתן להוריד בחינם שיכולות להקל רבות על המשקיעים.

בעולם של מסחר מטבע חוץ ישנו גם לקסיקון ומונחים שחייב להכיר ולדעת כדי להקל על עצמנו בכניסה לעולם זה. כמו פמ"ח משמע פקדון מטבע חוץ, או שער היציג הכוונה לשער של מטבע מסוים שהוא אינדיקטורלשער החליפין ששורר במשק בנוגע לאותו מטבע , או שוק החליפין שזהו שוק שבו נסחרים לטווח קצר ניירות שנקובים במטבעות שונים זה נגד זה. המונחים בעולם מטבע חוץ הם רבים וחייב לדעת אותם כי האנשים בתחום זה מדברים ככה ובגלל שמדובר שלא  מעט כספים חשוב שנבין ונדע הכל, וכשלא מבינים לשאול תמיד כי זה עלול לעלות לנו ביוקר רב בהמון מטבעות חוץ.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39407.aspx