הדרך הטובה ביותר להפקה של חתונת קיץ
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 20/08/13

אירועים גדולים ושמחים, בראשם החתונות, הם חווייתיים ומהנים עבור כל המוזמנים גם מבלי להתאמץ יותר מדיי. עם זאת, במידה ומתכננים חתונה דווקא בחודשי הקיץ החמים, ניתן להפוך את מזג האוויר ליתרון ולהפוך את החתונה למיוחדת אפילו יותר. מה כדאי לדעת בעת הפקה של חתונה קיצית? על כך במאמר הבא.

המיקום המושלם

לעומת החורף, שבו ברוב המקרים חייבים להתפשר על אולמות אירועים סגורים מכיוון שקשה להעריך האם ירד גשם באותו תאריך או לא, בקיץ ניתן לבחור כמעט כל מיקום שרק רוצים ואפילו בשעות משתנות, כאשר גם חתונות צהריים באות בחשבון.

אצלנו בגן אירועים אמורס, תוכלו לחגוג חתונת קיץ תחת כיפת השמיים, השולחנות יהיו בחוץ והאווירה תהיה טבעית במיוחד. כאשר מתכננים חתונה שתתרחש במקום פתוח ולא סגור, המיקום הופך להיות אסטרטגי באופן משמעותי. אחרי שתגיעו ותראו את הגן הקסום שלנו, עם הפינות הירוקות והשבילים המתפתלים ביניהם, ריח של פריחה באוויר ואווירה שעוטפת מכל כיוון, מיד תרגישו שזה המקום שתרצו לחגוג בו את האירוע שלכם.

אופי האירוע

לאירועים הקיציים, ישנה נטייה להיות קופצניים וחופשיים יותר, כאשר רבים נמצאים בחופש והאפשרויות בלתי מוגבלות, כך שניתן לקיים את האירוע גם באולם וגם בגן אירועים, כשהשולחנות יהיו בחוץ והריקודים בפנים או להיפך. כמו כן, ניתן להוסיף עוד מגוון אטרקציות ייחודיות, ביניהן בריכה, הפעלות מים ועוד מגוון חוויות קיציות המתאימות לכל האורחים.

מאכלי קיץ

לחתונה הקיצית, יכולה להיות השפעה גם על המאכלים שיוגשו במהלך החתונה. במידה והחתונה תהיה דווקא בצהריים, ניתן להגיש ארוחות כמו בכל שעה אחרת ביום, אך מומלץ לשים לב גם לקינוחים והמאכלים הקרים שיוגשו. הקיץ מלא בפירות מעולים כמו אבטיחים, מלונים, מנגו ועוד, כך שלא צריך להתאמץ יותר מדיי בכדי שכל האורחים ייהנו מפירות עונה כיפיים וקרים שמרעננים את כולם. כל זאת, בנוסף לקינוחים קרים, משקאות וקוקטיילים שרק יעשירו את האווירה.

הפרטים הקטנים

בנוסף לכל האמור למעלה, חשוב לציין עוד מספר אלמנטים חשובים בהם הקיץ בא לידי ביטוי. כך למשל, לגבי בגדיהם של החתן והכלה. במידה ומבצעים את האירוע בערב לא אמורה להיות בעיה, כאשר ייתכן ויהיה חום יחסי אך לא עמוס במיוחד כך שיהיה קשה להתנהל. לעומת זאת, במידה ומתכננים חתונה בצהריים, חשוב לציין שייתכן ויהיה חם מאוד עם חליפות או שמלות עבות מדיי ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון בעת בחירת שמלת כלה שתהיה קלה ועדינה, כמו גם חליפת חתן קלילה יותר.

גם הצילומים בקיץ, הופכים להיות יפים ומוארים יותר, כך שמי שבוחר להתחתן בקיץ נהנה מימים מעולים לצילומים ושמירת זיכרונות מהיום המיוחד והכיפי הזה. לכן, כל שצריך לעשות הוא לבצע התאמות קלות לקיץ וליהנות מהחתונה הכי כיפית שיש.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39492.aspx