ספרים רבותי, ספרים !
נכתב על ידי: totach kidum
תאריך: 27/10/13

המדינה שלנו אינה זולה כלל וכלל - עלינו לשלם מיסים גבוהים, הדיור יקר, מחיר המזון גבוה ואפילו אירועי התרבות וקניית ספרים הינם תחביבים יקרים. אם אתם אנשים של ספרים, אתם וודאי מסוגלים לקרוא ספרים רבים בזמן קצר. במידה ואתם חובבי ספרים אשר מעוניינים לחסוך סכומי כסף גבוהים, תוכלו לרכוש ספרים משומשים.                                                                                             ישנן מגוון חנויות ספרים יד שנייה אשר מציעות ללקוחותיהן ספרים משומשים למכירה.            חנות טובה תציע ללקוחותיה ספרים מגוונים אשר עוסקים בתחומים שונים. בחנות כזו תוכלו למצוא ספרי ילדים, ספרי מתח, ספרים אשר עוסקים בתחום אחזקת רכב, ספרים אשר עוסקים בתחום המחשבים, ספרי חשמל ואלקטרוניקה, ספרי הנדסת מים, ספרים אשר עוסקים בתחום הניהול והכלכלה , מגזינים, כתבי עת ועוד. במידה ותחליטו לרכוש את הספרים שלכם באותן חנויות ספרים יד שנייה, תוכלו לחסוך סכומים רבים ולצאת מהחנות עם שפע ספרים נפלאים וללא רגשות אשם. (מכיוון שאותם ספרים משומשים יהיו זולים בהרבה מספרים חדשים).

צא ולמד ! (מבלי לשלם הרבה)

אנשים רבים אוהבים להלוות ספרים מחבריהם או מעמיתיהם לעבודה, אך לא כולם אוהבים להשאיל את הספרים שלהם מכיוון שהספרים יקרים וקל מאוד לשכוח להחזיר את הספר לבעליו.                 אדם אשר השאיל את ספריו היקרים מספר פעמים ולא קיבל אותם בחזרה, יפסיק להלוות אותם והספר לא ייחשף אל עיניים רבות כפי שיכול היה להיחשף. מכיוון שאותם ספרים משומשים למכירה עולים פחות, לא יהיה למשאיל אכפת עד כדי כך להשאיל אותם, ומנגד, האנשים אשר מעוניינים לקרוא בספר לא יצטרכו להשאיל אותו - הם יוכלו לרכוש אותו ללא כל בעיה ובמחיר זול יחסית.

למצוא חנות טובה אשר מציעה שירות מצוין !

חנות טובה של ספרים משומשים, תציע ללקוחותיה מגוון ספרים בתחומים שונים. כמו כן, החנות תאפשר ללקוחות לבצע הזמנות בזמן קצר יחסית (כ- 24- 48 שעות מרגע קבלת ההזמנה, מבלי לחשב את סופי השבוע והחגים).                                                                                           במידה והספרים המבוקשים ימצאו במלאי החנות, הלקוח יקבל אותן בזמן הזה יחד עם תוספת הזמן של המשלוח. במידה ויש צורך להזמין את הספר מחו"ל, יארך זמן האספקה. כך או כך, הרי שמדובר על עסק משתלם ונחמד ביותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40211.aspx