תוכנה להוצאת חשבוניות באינטרנט
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 23/12/13

האינטרנט מספק הרבה תוכנות חינמיות, וביניהן תוכנה של הנהלת חשבונות באינטרנט. התוכנה מאפשרת את ניהול החשבונות שלכם, רישום ההכנסות וההוצאות של העסק שלכם, והוצאת חשבוניות באינטרנט בחינם. תוכנה מיוחדת זו מאפשרת לכם להתעדכן על מצב העסק שלכם מכל זמן ומכל מקום, היות והיא אינטרנטית, וכל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של תוכנת חשבוניות באינטרנט, ולהקליד שם משתמש וסיסמה. במאמר הבא נסביר מהן חשבוניות מס, ומה תוכנת חשבוניות באינטרנט החינמית עושה בשבילכם כבעלי עסקים, המעוניינים לחסוך כספים, ולהוציא חשבוניות בחינם.

מהן חשבוניות מס?

חשבוניות מס הן הצורה המקובלת בכל העולם לתיעוד עסקאות, שבמסגרתן נמכר מוצר מסוים ללקוח או סופק לו שירות, והוא משלם עליהם בתמורה. לאחר כל עסקה, בעל העסק נותן חשבונית ללקוח, והיא משמשת לאותו לקוח כהוכחה שהוא אכן קנה את המוצר או צרך את השירות, ואת המוכר היא משמשת בכך שהוא יכול להראות לרשויות המס שבוצעה עסקה, ובהתאם לקיבוץ כל הסכומים בתקופת זמן מס נתונה, הן נותנות לו שומת מס. החשבונית כוללת את פרטי הלקוח, פרטי בית העסק או איש המקצוע, מהותה של העסקה, המספר הסידורי של החשבונית, הסכום ששולם למוכר ללא מע"מ, והסכום ששולם כולל מע"מ.

תוכנת חשבוניות באינטרנט עובדת בשבילכם

תוכנת חשבוניות באינטרנט עושה את עבודת ניהול החשבונות שלך בעצמה, ואתה בתור בעל עסק רק צריך להזין את הנתונים שהיא מבקשת ממך. היא חוסכת לך את הצורך ללכת כל פעם לתיבת הדואר ולשלשל את המעטפה עם הקבלה, כיוון שהיא נשלחת למייל של הלקוח, ובכך היא חוסכת לך את עלות המעטפה והבול כאחד. כששולחים חשבונית במייל היא מגיעה מידית, בניגוד למשלוחה בדואר, ואתה גם לא צריך לרכוש פנקסי חשבוניות. בנוסף, תוכנת חשבוניות באינטרנט חוסכת לעסקים קטנים ואפילו בינוניים, את הכסף שהם משלמים לרואה החשבון, היות והיא כבר עושה את העבודה שלו, ויותר במקצועיות כי המחשב תמיד מנצח את האדם – אלא אם מדובר בגארי קספארוב, וזה גם יותר נוח מהתעסקות עם רואה חשבון – אתה שולח את כל החשבוניות לרשויות המס בלחיצת כפתור.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41271.aspx