משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
נכתב על ידי: kinneret
תאריך: 30/12/13

בכל רחבי הארץ, ישנו מגוון נרחב של רואי חשבון. כל אחד מהם מעניק שלל שירותים הקשורים לתחום הכספים והחשבונאות, ומקל רבות על חייהם של עובדים רבים, בין אם עצמאיים ובין אם בעלי חברות ומנכ"לים של עמותות. גם בעיר ירושלים ישנו מבחר לא מבוטל של משרדי רואי חשבון. על מנת שתוכלו לבחור את הטוב ביותר, ריכזנו עבורכם מספר טיפים מסייעים.

מיקום, מיקום, מיקום

אותה אמירה וותיקה מתחום הקולנוע, תקפה גם בתחום החשבונאות. אחד הפרמטרים הראשונים שיש לבדוק בעת בחירת משרד רואי חשבון הוא המיקום שלו. יש לבדוק שהמשרד נמצא בקרבת מקום אל אזור מגוריכם או אל בית העסק שלכם,  ולא במקום רחוק מדי.

באותה מידה, בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, יש לבחור את המשרד הנמצא קרוב לבית. אמנם, עיר הבירה של ישראל אינה גדולה כלונדון או כניו-יורק, אולם, השכונות והרחובות מסתעפים על פני מרחק רב ומוטב למצוא מקום קרוב יחסית, שאינו דורש נסיעה ארוכה באוטו הפרטי או בתחבורה הציבורית.

צוות העובדים

פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

תחומי התמחות

רואי חשבון רבים מתמחים בתחומים דומים, אולם לא כולם מעניקים את אותם השירותים. חלקם מתמחים בעוסק פטור או עוסק מורשה, בעוד אחרים מתעסקים אחר ורק בחברות ומלכ"רים. אחדים מעניקים ייעוץ כספי לבניית תוכנית עסקית בעוד אחרים מעניקים שירותי הנהלת חשבונות. בכדי למצוא את המשרד המתאים לכם ביותר, מוטב לבחור את האחד שמעניק את מירב השירותים, בהתאם לשירות לו אתם זקוקים.

ליצירת קשר עם משרד רואה חשבון בירושלים, היכנסו לאתר של כספי דואק ושות'.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41402.aspx