לחזור לגזרה לאחר הלידה – לא בלתי אפשרי
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 26/01/14

חזרה לגזרה אחרי לידה הוא נושא שמטריד נשים רבות. עם זאת, לא רק בתקופת ההריון נשים רוצות להיות חטובות ורזות. לכן, במידה ואת מתעניינת בנושא, לפני שאת פותחת בדיאטת כאסח שתשאיר אותך רעבה ועצבנית, כדאי שתפני אלינו להתייעצות עם מומחים שיכולים לשנות את השקפת עולמך מקצה לקצה. דיאטה מאוזנת היא המפתח להצלחה והרזיה, כשלא סתם אומרים שאדם הוא מה שהוא אוכל.

אם תרצי אין זו אגדה

ראשית כל, לפני שאת מתחילה בפעילות הגופנית או בתפריט שמתקשר אל דיאטה מסוימת, עליך לעבוד על הדימוי העצמי והמוטיבציה שלך. יתכן שהדבר העיקרי שעוצר אותך מלהתקדם ולהשיג את המטרות שלך הוא הכוח הנפשי. אזני את עצמך באמצעות פעילות גופנית שאת אוהבת ונהנית לעשות, כאשר גם אם בהתחלה לא כל כך תהני מהפעילות, התמידי בה ותראי שיש בה גם צדדים חיוביים.

כדאי לשמור על כושר גם במהלך ההריון

כושר בהריון הוא דבר מומלץ מאוד. ישנם תרגילים שיכולים לא רק לגרום לך להרגיש נוח יותר עם גופך, אלא גם לחזק את השרירים שתומכים ברחם. שרירים חזקים יהיו תומכים ועמידים בפני התהפוכות שתעברי עם תינוקך במהלך חודשי ההריון הארוכים. ביצוע תרגילי הכושר חייב להתבצע בטכניקה מסויימת ומבלי להעמיס על עצמך יותר מדי. אצלנו בסטודיו סי תוכלי לא רק ללמוד כמה תרגילים טובים שתוכלי לבצע בכל זמן ובכל עת, אלא גם ליצור קשרים עם נשים אחרות שיתכן והיו כבר כמה פעמים במצב שלך.

המוניטין החיובי של החברה שלנו הופך אותנו לטובים ביותר בתחום, כך שאם את מתלבטת הרי שהגעת למקום הנכון. באמצעות מעקב אישי וצמוד, תוך הכוונה תזונתית על ידי דיאטניות, תצליחי לחזור אל הגזרה שתמיד רצית – גם לאחר ההריון. עם מעט התמדה, כוח רצון והידע שלנו – תשיגי את מטרותייך ותוכלי לתפקד טוב הרבה יותר במהלך החיים.

שמירה על רוח ספורטיבית

אנשים רבים שמתחילים לבצע פעילות ספורטיבית, מהר מאוד מתייאשים וחוזרים לרבוץ מול הספה בחוסר מעש. אל תתני לעצמך להקלע למצב הזה, הצטרפי אלינו ואל הנשים הרבות שמבצעות אצלנו פעילות ספורטיבית באופן מסודר וחוזרות מתוך ידיעה בטוחה שהדבר משפר את צורת החיים שלהן. כאמור, שילוב של תזונה נכונה, תרגילים ספורטיביים ופעילות נכונה, יכולים להפוך את חייך לטובים ונוחים הרבה יותר ממה שחשבת שהם. גם במהלך ההריון, לאחר שתקבלי ייעוץ מגורמים מוסמכים ואישור רפואי, תוכלי לשמור על כושר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41741.aspx