מכשיר הקלטה סמוי בחנות הגאדג'טים פרו ספיי
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 27/06/14

תחום הגאדג'טים נחשב לתחום לוהט המספק עניין למיליארדי אנשים בכל העולם. כמעט בכל תחום קיימים כיום גאדג'טים, ובתקשורת מדברים על הגאדג'טים הללו רבות כי הם חלק חשוב משוק ההייטק המניע את הכלכלה. גאדג'טים הם לדוגמא- מכשירים סלולאריים חכמים, לפטופים, מצלמות, משחקי ווידאו, שעונים עם מסך טאץ', פריטים שהינם בעלי תצוגת LED ,ובנוסף גם מכשיר הקלטה סמוי מסוגים שונים. במאמר הבא נדבר על מכשירי הקלטה סמויים.

מכשירי הקלטה סמויים

בבואנו לבחור מכשיר הקלטה סמוי, אנו צריכים לחשוב אם ניתן להסתפק במכשיר הקלטה אודיו בלבד או מכשיר המצלם גם בווידאו. איכות ההקלטה של מכשירי ההקלטה הסמויים כיום היא גבוהה, גודלם קטן, יש להם הרבה פונקציות, זמן ההקלטה שלהם הוא ממושך, והם מסוגלים להכיל קבצים גדולים היות והסרטונים נשמרים על כרטיס זיכרון.

מכשירי ההקלטה הסמויה הפופולאריים

•           מכשיר הקלטה סמוי פופולארי להקלטת שיחות הוא העט המקליט משום שהסתובבות עם עט נחשבת לדבר טבעי. את מכשיר ההקלטה שנמצא בתוך העט מאוד קשה לזהות והיא מקליטה למרחק של עד 250 מטר

•           הדיסק און קי המקליט הוא גם מכשיר הקלטה סמוי פופולארי היות והרבה אנשים מסתובבים עם דיסק און קי בצרור המפתחות ולפיכך אין הוא מעורר חשד. המכשיר מופעל בלחיצת כפתור אחת, ואינו מותיר שום אות אלקטרוני שיעורר את חשד האדם המוקלט

•           המראה המקליטה הינה מכשיר הקלטה סמוי, והיא אינה מבצעת הקלטה בלבד אלא גם צילום בווידאו. המראה המקליטה מותקנת על השמשה הקדמית של הרכב והיא נדלקת ונכבית בעת הדלקתו וכיבויו של הרכב. הסרטון נשמר על גבי כרטיס זיכרון הניתן לשליפה מהירה ויש בה כפתורי נווט פנימיים אשר מאפשרים את הזזת המראה לשם שיפור איכות ההקלטה.

חנות הגאדג'טים פרו ספיי

חנות הגאדג'טים פרוספיי היא חנות גאדג'טים גדולה הנמצאת ברחוב הירקון 39 באזור התעשייה של בני ברק אשר סמוך לקניון איילון, ובה תמצאו שלל סוגים של גאדג'טים, וביניהם גם מכשירי הקלטה סמויים באיכות גבוהה, בין אם מדובר במכשירים להקלטה סמויה המבצעים רק הקלטת אודיו, ובין אם מדובר במכשירי הקלטה סמויים אשר כוללים בתוכם גם צילום ווידאו.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתרים

 

 


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43284.aspx