תחבושות poise לטיפול בבריחת שתן לנשים
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 22/07/14

קיימים לא מעט מיתוסים שברצוננו להפריך בשורות הבאות בכל הנוגע לתופעה של בריחת שתן. כדי להתמודד ביעילות עם בריחת השתן שאת חווה עלייך ראשית לקבל מידע נכון ומדויק ולאחר מכן להתאים לעצמך טיפול הולם שיספק מענה לצרכייך האישיים. תחבושות Poise לטיפול בבריחת שתן לנשים מגיעות בכמה רמות ספיגה שונות ואנו ממליצים לך להתאים לעצמך תחבושת מסוימת על מנת לחסוך מעצמך את הפתעות מיותרות. באמצעותתחבושות פויז לבריחת שתן גם את תוכלי לשוב ולנהל את אורח חייך כסדרו.

מיתוסים שיש להפריך

המיתוס הראשון שחשוב להפריכו הוא שרק נשים זקנות סובלות מבריחת שתן. כיום פלח ניכר מאוכלוסיית הנשים בישראל בגילאי ארבעים עד שישים וחמש חוות בריחת שתן קלה. מדובר בכ- 28% מכלל הנשים ונתונים אלו למעשה הופכים את התופעה של בריחת שתן לאחת מהנפוצות ביותר בקרב נשים שעברו את גיל הארבעים ובוודאי שלא מדובר בנשים זקנות. בריחת שתן היא לא מחלה או מצב רפואי אלא היא סימפטום גרידא. כחלק מהשינויים הפיזיים שחוות נשים בנות ארבעים פלוס ניתן למנות גם את בריחת השתן.

בריחת שתן היא לא מחלה

מעבר לבריחת שתן ישנן עוד שינויים פיזיים רבים שמאפיינים את אוכלוסיית הגילאים הנ"ל כמו למשל גלי חום ויובש נרתיקי, זיעת לילה ועוד. בישראל של היום תשע נשים מתוך עשר חוות את השינויים הללו שבדרך כלל מופיעים לאחר הפסקת הווסת ושינויים הורמונאליים המתרחשים בגוף כתוצאה מכך. רצוי מאד לקבל ייעוץ מרופא מומחה בתחום אם וגם את חווה את התופעה של בריחת שתן על מנת לטפל בה בצורה המתאימה ולהבין מה הסיבה שהובילה להופעת הסימפטום.

שינוי אורח החיים

חשוב לציין כי ניתוח הוא אפשרות אחת מיני רבות אחרות לטיפול בבריחת שתן. כך למשל נשים רבות יכולות לשפר את המצב או להפסיק את בריחת השתן לגמרי על ידי הקפדה על אורח חיים בריא הכולל שינוי בהרגלי השתייה והאכילה וביצוע תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן. אולם חלק מהנשים החוות בריחת שתן נדרשות לטיפול תרופתי ולעתים גם לניתוח. פויז מזמינה אותך להתמודד עם הבעיה בצורה יעילה על ידי שימוש בתחבושות Poise לטיפול בבריחת שתן לנשים או מגן תחתון פויז לאישה.

מה ההבדל בין תחבושות פויז לתחבושות רגילות?

תחבושות פויז לבריחת שתן אינן תחבושות היגיינה רגילות לזמן מחזור מעצם היותן מיועדות לצרכיהן של נשים החוות בריחת שתן קלה לעומת תחבושות היגיינה רגילות המיועדות לצרכי האישה בזמן המחזור. מגן תחתון פויז לאישה עוצב ותוכנן בהתאמה מדויקת לצרכייך ולמבנה גופך ומאפשר לך להמשיך ולנהל את אורח חייך הדינאמי הכולל מגוון פעילויות שונות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43550.aspx