השמות הגדולים בעולם הצמיגים
נכתב על ידי: טייר דיל
תאריך: 31/08/14

הפעם ברצוני לדבר על יצרנית הצמיגים פיירלי שאת מוצריה ניתן למצוא בכל מחירון צמיגים . פיירלי היא חברה בינלאומית אשר בסיסה באיטליה והיא נחשבת ליצרנית החמישית בגודלה בעולם של צמיגים. היא קיימת מאז  המאה התשע עשרה. הקים אותה מהנדס צעיר בשם פיירלי. בתחילה היא יצרה מוצרי גומי עבור תעשיית הטלגראף ועבור צוללות. הצמיג הראשון שלה היה צמיג אופניים והיא יצרה אותו בשנת 1901. מבפר שמים אחר כך החברה החלה להתפשט והקימה מפעלים בספרד, בריטניה וארגנטינה. כיום לפיירלי יש נוכחות בכ 160 מדינות והיא מחזיקה 21 מפעלים ברחבי העולם ולמעלה מעשרת אלפים מפיצים. פיראלי היא שם מוכר בתחום הספורט המוטורי; חברת פיירלי נכנסה לתחום הספורט המוטורי כבר בשנות העשרים של המאה העשרים. ישנם מספר תחרויות אופנועים אשר בחרו בפיירלי בתור מותג הצמיגים היחידי עבור התחרות. כמו כן היא ספקית הצמיגים למירותי פורמולה 1. חברת פיירלי מייצרת צמיגים עבור כלי רכב פרטיים, אופנועים וקטנועים, משאיות, מכוניות מירוץ ועוד.

הצמיגים של חברת פיירלי מככבים במחירון הצמיגים ומבחינת המיתוג שלהם הם נחשבים לצמיגים אמינים שרוב הסיכויים שיחזיקו מעמד 4 שנים ללא צורף להחליפם. אחיזת הכביש שלהם מדורגת במקום גבוה. חברת פיירלי שמה דגש גדול על תחום המחקר והפיתוח של צמיגים על מנת להישאר בקידמת הטכנולוגיה ולספק לצרכנים את הצמיגים הבטיחותיים ביותר ובעלי הביצועים הטובים ביותר.

חברת פיירלי מתכננת את הצמיגים לפי הרכב שאליו הם מיועדים. השלב הראשון של העיצוב והתיכנון נמשך כשלושה חודשים במהלכם לומדים את הדינמיקה והמאפיינים של הרכב ומעצבים עבורו צמיג. הדבר דומה לחייט התופר עבורכם בגדים בהתאמה אישית. לאחר מכן הצמיג עבור סדרה של בדיקות, למעשה כל התהליך נמשך שלוש שנים, מעיצוב למוצר, עד אשר הצמיג עובר אישור. מבין הבדיקות שהצמיג יעבור ישנן 20 בדיקות בתנאי שטח וכ 15 בדיקות מעבדה. שלבים אלו הכרחיים על מנת להבטיח את האיכות של פיירלי.

אני מוצא את מידע זה כמידע חשוב לחלוק איתכם. רבים האנשים אשר חושבים שכל הצמיגים פחות או יותר אותו הדבר. כאשר מגיע היום בו צריך להחליף צמיג אנשים אלו בדרך כלל יגשו לאחת מהפאנצ'ריות ויבקשו את מחירון הצמיגים. המרכיב העיקרי בהחלטה שלהם יהיה המחיר במחירון הצמיגים והמבצעים הנעשים על צמיגים מחירון .  חשוב שתדעו שלא כל הצמיגים אותו דבר, ישנה טכנולוגיה רבה מאחוריי הצמיגים וחשוב שתכירו אותה על מנת ללמוד את ההבדלים בין המותגים השונים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43904.aspx