הגיבוי בענן – הפיתרון המושלם
נכתב על ידי: ליאת מ
תאריך: 14/09/14

אתה כל הזמן בלחץ, מפחד שנתונים ימחקו ויאבדו לך, חושש שיפרצו אל המערכת שלך, אתה נלחץ כשאתה חושב שיקרה משהו לחדר השרתים שלך. ובכן, לא הגיע הזמן שתפסיק להיות בלחץ ותתחיל להרגיש ביטחון?

כיום כל בעלי העסקים שומרים את הנתונים שלהם על ידי גיבוי ענן. הגיבוי החכם, הנגיש והנוח ביותר. במאמר הבא נסרוק עבורך את האפשרויות השונות שמציע השירות הנ"ל ונאפשר לך להכיר אותו מקרוב. מוכן? בוא נתחיל.

גיבוי ענן – מגוון של אפשרויות

גיבוי ענן למעשה מאפשר לקהל הלקוחות ליהנות מהליכים שונים של שירותי מחשוב לעסקים וכיצד? ובכן, השירות הנ"ל מציע הקמה ותחזוקה של רשתות (כלומר, הקמה של רשתות מחשבים בארגון לצד כבילה לארונות תקשורת, טיפול מונע במקרי פריצה, תחזוקה של השרתים והמחשבים וכן הלאה), שירותי HELP DESK (תמיכה מהירה ויעילה לארגון במגוון של שאלות הקשורות לגיבוי ענן ומתן עזרה בעת הצורך)

מעבר לכך, שירותי מחשוב מאפשרים לבעל העסק לדעת שיש לו עם מי להתייעץ כאשר הוא מעוניין לבצע שדרוגים כלשהם במערכות התקשורת השונות, להתייעץ בנושא פרויקטים, להתייעץ בכל הנוגע לרכישות של חומרה ורישוי.

שירותי IT

שירותי IT נחשבים לחלק בלתי נפרד מההיצע הנרחב של גיבוי ענן. על ידי כך ניתן ליהנות למעשה ממערכת שלמה של גיבויים המאפשרים לעסק לעבוד באופן רציף, ללא תקלות ובעיות ולמעשה לחסוך כסף הן במניעת התקלות ובעבודה הרציפה והן באחזקת "חדר שרתים", אחסונו והטיפול השוטף שהוא דורש.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44061.aspx