עיצוב דלתות לבית
נכתב על ידי: levth
תאריך: 23/09/14

תחום עיצוב הבית נידמה שרק צובר פופולאריות משנה לשנה וכל פעם ישנם טרנדים חדשים המעוררים את עיצוב הבתים ו ריהוט לבית מתרדמתם ומביאים רוח חדשה לענף. אחד הטרנדים החמים בשנים האחרונות הוא זה של עיצוב דלתות לבית כך שיתמזגו עם כלל העיצוב שלו.

מהו עיצוב דלתות לבית?

עיצוב דלתות לבית מתמקד בעיקר בדלת הבית הראשית כאשר הדלתות הפנימיות גם הן בעלות חשיבות עיצובית משל עצמן. העיצוב כיום הוא של דלת ראשית מבוססת עץ, זכוכית או מתכת ושילובים שלהם. הדלתות כיום מגיעות בכל צבע שניתן לחשוב עליו או בשילובי צבעים וגוונים שונים. המטרה היא לשלב את המראה של דלת הכניסה עם כלל עיצוב מבנה הבית כדי להעלות את יוקרתו ורמת העיצוב הכללית שלו. מעבר לכך חשוב כמובן לשים לב לנושא אבטחת הבית וגם כאן יש שילוב מנצח כיום, אתם יכולים לדמיין את זה כאשר יש לכם דלתות יפות ומעוצבות בבית אתם פותחים את דלת חדר הרחצה ומתגלה מולכם גקוזי ביתי יפה ומעוצב אכן זאת תחושה מאוד כיפית

מהו השילוב בין ביטחון ועיצוב הדלת?

רבים מאיתנו השקיעו במשך שנים קודם כל בדלת בטיחותית ראשית לבית כדי שתהיה עמידה בפני פורצים וגנבים אפשריים ומרבית הדלתות הללו הגיעו על בסיס צבע אחיד של חום כזה או אחר. כיום הדלתות הממוגנות מגיעות בשלל עיצובים גם כן כאשר החברות המתמחות בכך הבינו כי ניתן ליצור מעטפת מעוצבת לדלת הבית ובמקביל לשמור על המנגנונים המעולים של הגנה בחלק הפנימי של הדלת מתחת למעטה העיצובי.

ניתן להתאים דלתות פנים מעוצבות לדלת הראשית?

כיום עולם העיצוב מאפשר משחק כה רב בעיצובי ו שיפוץ הדלתות שגם אם בחרתם דלת חיצונית ראשית מעוצבת לבית שהיא מבוססת על מנגנון מתקדם של הגנה ונעילה בפני פורצים, ניתן למצוא דלתות פנים בעלות עיצוב משלים עבורה כך שכל הבית יהיה בעל קו עיצובי עיקבי ואחיד. אפשרי כמובן שהדלת החיצונית תהיה מבוססת מתכת ועץ והפנימית רק עץ אבל הקווים הלכליים של העיצוב והגוונים של העץ יהיו זהים כמו גם הידיות ושאר אביזרי הפירזול של ה דלתות פלדלת והדבר יקנה מראה אחיד בכל הבית, חשוב מאוד גם לבחור דלתות שהיו עבידות וקלות ל ניקוי במיוחד עם אנחנו בוחרים דלתות בצבעים בהירים

לסיכום נציין כי אם אתם מחפשים כעת דלת ראשית מעוצבת לבית שתהיה עם מערכת הגנה איכותית ובנוסף לה אתם חושבים על התקנה של כל דלתות הפנים על בסיס אותו העיצוב, כדאי לכם לברר מבעוד מועד בחנות הדלתות מה הסדרות המתאימות לכך ולמצוא את שחיפשתם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44138.aspx