ניתוח מתיחת בטן לנשים ולגברים
נכתב על ידי: ubebig@gmail.com
תאריך: 25/10/14

נשים רבות אחרי ההריונות סובלות מבטן רפויה ואינן מרוצות ממראה עורן ושרירי הבטן הרפויים. כך גם נשים וגברים אשר עלו מאוד במשקל ולאחר דיאטה חריפה מגלים כי עור ושרירי הבטן רפויים והמראה אינו אסתטי ומפריע להם. בדיוק לשם כך ניתן לפנות לשירותיו המקצועיים של מנתח פלסטי מקצועי ומנוסה שמציע ניתוח מתיחת בטן. הניתוח נועד להעלים ולתקן את סימני רפיון העור ושרירי הבטן ובמהלך הניתוח מסירים עודפי עור ושומן, מחזקים את שרירי הבטן הממוקמים לצד דפנות הבטן וניתן גם להעלים או למזער סימני צלקות בבטן התחתונה. חשוב לדעת כי הניתוח אינו מהווה תחליף לדיאטה או שמירה על אורח חיים נכון ובריא למרות שמסירים שומן מהבטן ומומלץ מאוד לבצע פעילות גופנית על בסיס קבוע כמו יוגה סטודיו C או פילאטיס.

על מנת לבצע את הניתוח יש לשמור על משקל נורמלי ולאחר אבחון מקצועי יציע הרופא את שיטת הניתוח- מיני ניתוח או ניתוח מלא, תוך תיאום ציפיות על המטופל או המטופלת.

ניתוח מומלץ אחרי ירידה דרסטית במשקל

כאמור, ניתוח מתיחת בטן מתאים לנשים אחרי הריונות ולנשים וגברים אשר השילו ממשקל גופם באופן משמעותי. בהתאם לנתוני המטופל ימליץ הרופא המנתח על שיטת הניתוח ואולי אף שילוב ניתוחים משלימים או נוספים כגון הרמת חזה לנשים אם מדובר בזמן של אחר לידה. יש ניתוח מתיחה קלאסי של הבטן שמיועד לכל מי שסובל מעודפי עור רבים, בבטן העליונה והתחתונה בעוד שמטופלים אשר עודפי העור נמצאים במרכז הבטן מומלץ לעבור ניתוח מתיחה אורכי של הבטן, מעל ומתחת לטבור. מתיחה מיני של הבטן מומלצת למטופלים בעלי עודפי עור קטנים הממוקמים בעיקר בבטן התחתונה.

ניתוח משולב

כדאי לדעת כי יש הבוחרים לשלב בין ניתוח מתיחת בטן לניתוח שאיבת שומן וכך ניתן לטפל במהלך ניתוח אחד בבעיית עודפי שומן באזורי הבטן ובעיית עודפי העור. התוצאה מרשימה ומאפשרת ליהנות מבטן מפוסלת ומעוצבת אך מדובר בהליך מורכב יותר וחשוב לפנות רק לרופא מקצועי ומנוסה בשני סוגי הניתוחים. משך הניתוח המשולב מגיע לעיתים עד חמש שעות ותקופה ההחלמה יחסית ארוכה בהשוואה רק לניתוח אחד אך חוסכים שני ניתוחים ולאחר תקופת התאוששות והחלמה ניתן לחזור לשגרה מלאה וליהנות מהמראה החדש והמרשים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44366.aspx