שיווק אינטרנטי בעזרת מומחה קידום אתרים
נכתב על ידי: ליאת מ
תאריך: 27/11/14

שיווק אינטרנטי בעזרת מומחה קידום אתריםתשכח מכל הסיסמאות השיווקיות שאתה בוודאי שומע מחברות קידום אתרים כאלו ואחרות או אפילו מבעלי מקצוע בתחום, אתה בוודאי לא יכול להרשות לעצמך "לתת את המפתחות" לבעל מקצוע חסר ניסיון שיבצע שיווק אינטרנטי לאתר של העסק שלך. אז מה עושים? כיצד יודעים מיהו מומחה ומי לא? בוא נצא לבדוק!

מומחה קידום אתרים – שיווק אינטרנטי ישן מול שיווק אינטרנטי חדש

מבולבל? אל תהיה. רבים כיום משתמשים במושג הנ"ל ובצדק – קידום אתרים חדש הוא קידום שלא רק מוביל אותך אל ראש הרשימה במנוע החיפוש במגוון של ביטויים (וחשוב שתזכור – מגוון של ביטויים בתחום בו אתה עוסק, יאפשר לך חשיפה גדולה יותר ברשת ודעת קהל חיובית של הגולשים אודות העסק שלך: "אם הוא נמצא במספר רב של ביטויים בעמוד הראשון, ככול הנראה מדובר על עסק גדול") אלא קידום שהופך גולשים ללקוחות.

אז אם עד עכשיו הכרנו קידום של תוצאות "וירטואליות" אנו כיום מכירים קידום של תוצאות "בעולם האמיתי" בהליכי קידום עסקים קטנים וגדולים כאחד, כיצד הדבר נעשה? על ידי קידום במקומות רלוונטיים. לדוגמא: יש לך עסק של שולחנות ומקדם האתרים מקדם אותך באופן "אוטומטי", כלומר, רושם לך תוכן לא שיווקי, מבצע החלפות קישורים עם אתרים ואתה מופיע במקום הראשון אבל אף אחד לא מתקשר ומדוע? הסיבה לכך פשוטה.

אם התוכן שיווקי, לא ענייני ולא מוביל לשום ערך מוסף, הרי בוא נהיה כניים – גם אתה לא היית מתקשר.
לעומת זאת – אם בעת הליך פרסום עסק התוכן ענייני, לא שיווקי בצורה מוגזמת אלא שיווקי באופן שבאמת מלמד את הגולש ותוך כדי מוכנס אל התוכן גם אלמנט שיווקי ותמונות של המוצרים של העסק שברשותך שיכולים למשוך את הלקוח הפוטנציאלי, יש סיכוי רב יותר שגולש מהסוג הנ"ל יצור קשר עמך לעומת תוכן שאין בו שום ערך מוסף.

מעבר לכך, אם מקדם האתרים מקדם אותך "על אוטומט" ולא מנסה לפנות לפלטפורמות רלוונטיות, הסיכוי להגדיל את מעגל הלקוחות – קטן. לעומת זאת, אם מקדם האתרים מנסה לשווק את העסק שלך, נצא מנקודת הנחה שמדובר על עסק למנורות, בבלוגים ופורומים שקשורים בעיצוב פנים וכד', הסיכוי שתקבל טלפונים גבוה יותר.

שיווק אינטרנטי עדכני, עכשווי, משלב מספר אלמנטים של שיווק תוך כדי, אף פעם לא נשען על "אסטרטגיית קידום" לאורך זמן מבלי לבדוק האם היא אכן מובילה לאנשהו, האם היא אכן מועילה ויעילה. מקדם מומחה בודק היטב את הנתונים שנגלים אליו בgoogle webmater, google analytics, google addword וכל תוכנת קידום רלוונטיית שיכולה למנף את העסק.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44757.aspx