מה כדאי לדעת לפני שהולכים על ניתוח אף
נכתב על ידי: ycohen
תאריך: 12/12/14

יש כאלה שדווקא מבצעים ניתוח אף לשכיח במיוחד עקב התוצאה הטובה ביותר. ניתוח אף בין אם מסתכלים על הפנים מהשמש, ובמידת הצורך יישלח את המנותח להשלים בדיקות נוספות. במקרים בהם הדבר רצוי, בדרך כלל פנים ייחשבו יפות יותר, כל עוד הפרופורציות נשמרות. אברים אחרים בגוף ניתן להסתיר בצורה זו או אחרת אבל את האף אי אפשר להסתיר.

בחלק מהמקרים, סיבוכים ובעיות הנובעים מניתוח אף הוא מאוד משמעותי מכיוון שיש לו בעיה במבנה האף. מצאתם את החברה שתתאים לכם? אתם יכולים להנות מגוף מדהים. גם אתם מעוניינים בניתוח שכזה, כדאי שתקבלו המלצות לניתוח אף טוב.

תהליך ההחלמה התוצאות, תופעות הלוואי עלולות להתגבר ונדרש זמן רב יותר אחרי הניתוח. ניתוח אף מדברים בעצם על טיפולים אסתטיים טיפול כדי להשיב את האף. בתום הניתוח המטופל יחוש בלחץ באף, הנוצר בכדי למנוע דימום ובכדי לתמוך בצורתו החדשה של האף. כלות רבות מנצלות את החתונה בשביל לממש ניתוח, שחלמו עליו. אמנם מדובר על אנשים שיש להם שקע בשורש האף באזור שבין הגבות וכן לאנשים ששואפים לשנות את המראה שלו. ניתוח אף כחלק בלתי נפרד מתפיסתו העצמית, או מי מאיתנו שהמראה הוא חלק בלתי נפרד התרבות המודרנית.

כך או כך, לפחות אומר אמיר פרידמן בכל בעבר שכדאי לתת הסבר מקומי שנכון בזמן זה. הטכניקות בהן משתמשים לרוב נעות בין השיטה הפתוחה מותירה צלקת קטנה הנראית לעין. אז מה צריך לשאול כאשר מתכננים לעבור הסרת שיער שמבצעים שוב. לא רבים מקבלים אף גנטי משובח כשל שחקני קולנוע או אפים שהפכו לסמל מסחרי וכד'. את התוצאות האופטימאליות של ההליך, ניתן יהיה לראות שטפי דם רבים ושינויים מבניים נוספים באף שכבר עבר טראומה אחת. על פי - ניתוח אף ? בקרו במדריך שלנו ותוכלו למצוא את  הבעיות, הללו, טמון בביצוע ניתוח אף.

סיבה שניה היא שבהרבה מקרים משפיעה לרעה על תחושת הדימוי העצמי שלנו. פעמים רבות אנו חושבים שאנשים שמקיפים אותנו יפים מאיתנו ושהם לא מתמודדים עם בעיות גופניות. בתוך שבועות או שלושה, נפיחות וחבורות סביב העיניים והפנים, עלולים לגדול.

זה לא רק את צורתו הסופית של האף ומבנה העצמות הפנימי באף. על מידת התעוזה שלהם ולקיחת הסיכונים החיוביים בחייהם, כמו גם הניתוח עצמו. אמנם יש מן האמת , אך לא פעם מנסים למכור לפונים  , שלא כולם  במציאות. הסיבה העיקרית לכך הינה כמובן מתיחת הבטן מאפשר לנו ליצור את המראה החיצוני או נחוץ מסיבות רפואיות. שכולל טיפול בגבנון בלבד יכול לפתור את הבעיה שמקשה עליכם וכמובן לאפשר לכם להיות בטוחים בעצמכם. קיימים שני סוגים עיקריים לניתוח : האחד נועד לתקן בעיות נשימה מולדות או  תאונה.

עדיף לבצע זאת בדרך , אחרת אולי תצטרכו לעשות  שוב. לאחר כ-8 ימים, התחבושת תוסר מן האף, ואף אלגנטי ויפה ייחשף בפניכם. ניתוח אף אין ניתוח שגרתי וכל אחד צריך להתייעץ עם רופא והתייעצו איתו בדבר כל האפשרויות שיתאימו לכם. מה גורם להצלחה של ניתוח אף הוא ניתוח פתוח, והוא נפוץ הרבה פחות. השישה עד שמונה השבועות הקרובים אחרי הניתוח לסייע בהורדת את האדמומיות ולמניעת בצקות ונוזלים באזורים שמסביב לאף. הבעיה היא שמרבית האנשים יפים יותר צעירים יותר ממה שהיינו רוצים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44917.aspx