הדברת עכברים
נכתב על ידי: ubebig@gmail.com
תאריך: 27/12/14

אם יש לכם גינה פרטית קטנה או גדולה, כדאי שלא תדלגו על המאמר הבא! כידוע, עכברים הם מכה רצינית בארץ ישראל. הם פוקדים לא מעט רחובות בהן יש מבנים פרטיים ומסעדות אך לאור היום אנו בקושי נבחין בהם. כמו כן, הם נמצאים גם בלא מעט חצרות וגינות פרטיות מה שלא כל כך בריא לציבור. לכן, אם שמתם לב לעברים או סימני עכברים בגינה שלכם, כדאי שתפנו לחברת הדברות מקצועית בכדי שתעשה בגינה שלכם הדברה של עכברים ותחסל את כולם עד העכבר האחרון!

כיצד מזהים סימנים להימצאותם של עכברים?

כפי שצוין, עכברים סביר להניח שלא נראה סתם כך באמצע היום, אך לקראת חשכה אולי נצליח להבין בהם וגם לא תמיד כיוון שהם חמקנים, מהירים ובדרך כלל מסתתרים. יחד עם זאת, יש לציין שבדיוק כפי שקשה לשים לב אליהם, קל מאד לשים לב לסימנים שלהם.

אז ראשית, שימו לב לגללי צואה בגינה, במידה וזה נראה לכם שונה משל בעל בחיים שלכם, כדאי להתחיל לחשוש שיש לכם עכבר קטן באזור. כמו כן, שימו לב למחילות, אם ראיתם מחילה באדמה בגינה שלכם אל תתעלמו ממנה. כמו כן, בבתי קרקע במיוחד זו לא בעיה לשמוע אותם: בשעות החשיכה, כאשר הבית די שקט, בדקו האם אתם מצליחים לשמוע אותם מהלכים ומרעישים על הגג. דרך נוספת היא לבדוק את השתילים ועצי הפירות בגינה, ובמידה ושמתם לב לכרסומים קטנים, כנראה שיש לכם מכרסמים.

חשיבותה של מקצועיות:

אז לאחר ששמתם לב לסימנים שונים כדאי להזמין חברה המספקת שירותי הדברה מקצועיים. בררו מול החברה האם מבין שירות הדברות ישנו גם שירות של הדברת עכברים, במידה וכן זמנו אותה כבר יום למחרת! חברת הדברה מקצועית מחזיקה באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום שיוכלו להדביר את העכברים בשיטה הכי מוצלחת שאכן תצליח לעצור את התופעה. יש לציין כי חברה לא מקצועית לא תוביל לשינוי משמעותי ואולי גם תציע פתרונות לא מספקים במיוחד. אז אם כבר החלטתם לטפל בתופעה, עשו זאת על הצד הטוב ביותר ובחרו אך ורק במדבירים מומחים!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45011.aspx