קיבוץ צובה
נכתב על ידי: weddingdressesluxury
תאריך: 09/03/15

אין הרבה מקומות בארץ שיודעים להציע כ"כ הרבה טוב במקום אחד ועל כן קיבוץ צובה ממותג כ"הר של  חוויות" ובדיקה מהירה מעלה שמאחורי ההגדרה יש לא מעט אמת, יש לא מעט אטרקציות ייחודיות לילדים ומבוגרים הן מבחינת מתקני שעשועים והן מבחינת אוכל גורמה ושלל מתנות טבע. על כן אין זה משנה אם מבקשים להעביר כמה ימי חופש עם המשפחה במקום קסום, או שמה מבקשים להעביר כנס מקצועי, לחגוג שבת חתן או לארגן טיול מגבש- אתם מוזמנים למצוא מענה מלא עבור כל צורך וצורך- מוזמנים להכיר ולגלות חוויות חדשות שמחכות ממש בסמיכות אליכם.

ניגודיות מנצחת

קיבוץ צובה ממוקם באופן משולם בין ירושלים לעיר ת"א, בין עיר עם הילה רוחנית לבין עיר עם אווירה אורבנית בועטת. כך גם בקיבוץ צובה מצד אחד תמצאו מקום בו יש מגוון מסלולי טיול מרתקים ופסטורליים ומצד שני מציע חוויה מעט יותר אטרקטיבית כגון פארק השעשועים "קיפצובה" שמאפשר לקטנים ולגדולים למצוא בו ממלכה של קסם והנאה, לצד ציוד טכנולוגי מתקדם שמותקן באולמות הכנסים האיכותיים.

שירותי הסעדה

כיוון שאין להפריד בין תיאבון בריא ליום מלא בחוויות, טוב לדעת שקיבוץ צובה ערוך עבור על דרישה של מבקריו ועל כן יודע להציע שירותי הסעדה אלגנטיים עבור כל צורך ודרישה. ניתן לבחור בין אולמות הסעדה בשריים או חלביים, (ישנה תעודת כשרות בהשגחת רבנות מטה יהודה), שמציעים תפריטים מגוונים עבור מבחר קבוצות- מינימום 50 איש. ניתן ליהנות מארוחת צהריים או בוקר במלון צובה ועוד- רק להתעניין וליהנות משלל שירותי המקום.

הרבה יותר

אם כן מהי הסיבה למסיבה? מבקשים להכיר יקב בוטיק חדש, מבקשים ליהנות מסדנת שוקולד טעימה, להעביר גיבוש בפארק השעשועים, להכיר מקומות היסטוריים חדשים בארצנו הקטנה והיפה, לנפוש במלון שמיועד עבור משפחות, להעביר בצוותא שבת חתן, להעביר כנס עסקי, או ליהנות מקרבה לירושלים מבלי להיכנס אליה? ובכן אין זה משנה מהי הסיבה, אתם מוזמנים ליהנות כהלכה מאזור תיירות מוביל, אתם מוזמנים להכיר מקום קרוב שיודע להציע הרבה יותר ממה שניתן לצפות- בואו ותיהנו!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45577.aspx