בא לך נערת ליווי עד הבית?
נכתב על ידי: מאי
תאריך: 15/04/15

לייצב את עצמי. אלוהים, נערות ליווי רק ההרגשה שלו כל כך המתקרב אליי הייתה די ישן לי במטרה שקרובים שירותי ליווי לקאמינג בקושי בתחתונים שלי שום דבר.. הרגשתי את ידיו הקשה הפלדה של אחי. זה היה כאילו שאנ נערות ליווי י ניסיון למשוך את המעט של הזרע שלו מהביצים נערות ליווי שלו. אחרי כמה רגעים התחלתי להאיץ את צעדיי בהדרגה, שירותי ליווי שלי מקפץ אזכור ומטה על בשר הזיון העבה של אלכס. מחניק. האם שזה יהיה הכי טוב נערות ליווי את הכוס ההדוקה מהביל של אחותך מיטב אלכס הנהן בראשו נמרצות. אלוהים, לאחר מכן, אני יהיה יש לי כבר היה רוצה אתה שירותי ליווי כל כך הרבה זמן. שירותי ליווי הוא גנח.

כל עכבותיו נדחקו שירותי ליווי הצידה, ואת רצונו עבורי בוער בעיניו, והעובי החרוש של שלו. חייכתי אליו זהה שירותי ליווי רגע הבא החליק בחזרה נערות ליווי לחיקו השתלט על שה עבה גדול המתוק שלו. אני יהיה לאט לאט התחלתי הפעל שירותי ליווי הקצה של בשרו לאורך החריץ מחלחל המחומם של הכוס שלי, שאחריה לאט נערות ליווי לאט התחלתי לדקור דומה בעצמי על. לרגע חשש שהוא לא יתאים. מעולם לא היה לי כל על מנת נערות ליווי עבה וארוך בכל הניסיון שלי בבחורים אחרים שירותי ליווי מזוינים, אולם זה לאט לאט את הכוס שלי התחילה למתוח, ולהירגע כמו של אלכס החל כדי נערות ליווי לספק את מעמקים רוצים שירותי ליווי הרעבים שלי. כמחצית דקה הבא את כל אחיו של שלי קשה היה מלאה לאורך הכוס הרוטטת טפטוף שלי.נערות ליווי יכולתי להרגיש את ראש שומן לחץ לקראת צוואר שירותי ליווי הרחם שלי. אלוהים מעולם לא שירותי ליווי הייתי כל נערות ליווי כך מלא בכל מקום החיים שלי.

לאט נערות ליווי לאט התחלתי שירותי ליווי לעלות, ואת התחושה של של אלכס עוזבת את הכוס שלי, מפגעי הזמן בכל מקום שירותי ליווי תואר רגישה בתוכי היה בקושי גדול יותר אז אני יכול לקחת. אני מניחים שאני מצוינת ייבבתי כמה שירותי ליווי ואירועים שאני לאט לאט התחלתי מסע הבשר אכזרי שלו, להצביע בנקודה שרק כתר שירותי ליווי השומן של שלו נשאר בתוכי, אז נערות ליווי הוריד את עצמי לאט בחזרה למטה עד שהוא עמוס החור הפנוי הנוטף שלי שוב. יכולתי להרגיש אותו תחתיי נדנדה מותניו לאט נערות ליווי עם שלי, שוקעים המוט שירותי ליוויהבשרני שלו לתוך הכוס הרטובה שלי למתוח למטה בניגוד צוואר הרחם שלי. פיו פעור שירותי ליווי פתוח בדיוק כמו נשימתו נערות ליווי עלתה עם דחף אחד איטי. אלוהים זה היה גן עדן בשבילי, ואני לא מתוך מסוגל לעזור לעצמי כשהתחלתי לרומם את הקצבאותו חזק גדול יותר ומהיר יותר. שירותי ליווי יכולתי לשמוע את סטירות הלחיים התחת שלי חלקית העליון של ירכי העירום של אלכס,שירותי ליווי ויכולתי להרגיש את נערות ליווי פרוע הכדור החלק העיתונות בחריץ של התחת שלי בכל מקום היה שאני ירדתי לחיקו. הו אתנערות ליווי שלך הוא כל כך מעולה ייבבתי ככרכו את זרועותיי בכל צווארו, שירותי ליווי מתנשפות באוזנו, ולפטור אותו שהרבה גדול יותר שירותי ליווי כמהיר נערות ליווי יותר.

כדי שתוכל תזדיין כל כך נערות ליווי חמים מנדי, והכוס שלך מרגישה כל על מנת טובה אלכס נאנח כאשר שהוא המשיך להתאים את צעדיו המזוינים בנקודה לכוס המבעבעת שלי נערות ליווי בדיוק כמו שאני היה מ את העבה שלו. זה לא לקח לי זמן רב מאוד מרגיש שאומר לי תחושת סיפור של בניין השיא שלי עמוק בפנים שלי, וכי רק הסיע אותי לטרוק את התחת שלי בחיקו כקשה נערות ליווי ומהר ככל שיכולתי. שירותי ליווי הוא חרא שאתה הולכת להורג לי לגמור התנשפתי, וברגע שהמילים האלה עבר את השפתיים שלי כשזה הכה בי כמו שירותי ליווי טון של לבנים טעונים מיני. כל הגוף שלי איבד את כל השליטה. אני יהיה רועד, שירותי ליווי ומסתובב, נערות ליווי ומקפץ מסביב רחבי חיקו של האח הקטן שלי עם שלו וטרק צוואר הרחם שלי ומלטף את נקודת הג'י נערות ליווי שלי כמו שאני בא לבקר כל כך קשה שירותי ליווי שאני השתפכתי נוזלי שירותי ליווי המין שלי יוצרים סביב פירו. לאחר מכן צעקתי וזה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45881.aspx