בחירת שמלות בת מצווה
נכתב על ידי: ubebig@gmail.com
תאריך: 16/05/15

שמלה מהווה חלק משמעותי מכל בת מצווה. ילדות רבות חולמות ומחכות לרגע בו הן יגיעו לגיל הנכסף, לגיל בו יפסיקו להתייחס אליהן כאל ילדות ויתחילו להתייחס אליהן כאל נשים קטנות, ואת המעמד הזה מסמלות שמלות בת מצווה באופן מרגש ומשמח. כיום הרבה ילדות בוחרות לערוך אירוע מרגש, אם עבור המשפחה ואם עבור החברים. כיוון שמדובר על אירוע חד פעמי, יש רצון עז להיות מסמר הערב וכיוון שהרבה פעמים ההנאה מתחילה ונגמרת עם הרגשה טובה, (שמושפעת לא מעט מאופי ההופעה), ישנה חשיבות רבה לבחור את  שמלת  הבת מצווה המתאימה ביותר.

שמלות בת מצווה והרגשה

מהי שמלה מתאימה עבור אירוע מרגש כגון בת מצווה? ובכן ראשית כל מדובר על שמלה שגורמת ללובשת להרגיש טוב עם עצמה, שמתאימה לאופי שלה, שהיא נוחה לה ויחד עם זאת גם הולמת את ייחודיות האירוע. אותה שמלה יכולה להיות לבנה או סגולה, ארוכה או קצרה, צמודה או רחבה. כיום ניתן למצוא מבחר נרחב של שמלות, כך שכל ילדה בקלות עשויה למצוא את שמלת חלומותיה, את השמלה עמה תרגיש הכי בנוח ואילו השמלה תאיר אותה באופן המחמיא ביותר.

בחירה משותפת

כיוון שגיל הבת מצווה הנו גיל בו עדיין יש להיעזר בליווי של מבוגר, על האם והבת, (או כל קרוב משפחה אחר), להגיע ביחד לחנות ולבחור שמלות לבת מצווה באופן מושכל. פה יש לשמור על איזון נכון בין ההעדפות של הילדה לאישור של האם, כך שעל האם להנחות לעבר הכיוון הרצוי, אך על הילדה לתת את האוקי הסופי ולאשר שהיא אכן מעוניינת באותה שמלת בת מצווה- האיזון בין שביעות הרצון של שני הצדדים מאוד חשובה.

מחירי שמלות בת מצווה

שמלות עבור בת מצווה ניתן למצוא במגוון מחירים שונים, כאשר יש לקחת בחשבון ששמלות לבת מצווה יהיו יותר יקרות מאשר שמלות רגילות, וזאת כי שמלות שמיועדות עבור אירוע מרגש שגם כך מוציאים בו יחסית סכום רב יהיו יותר מושקעות, יכילו בדים יותר טובים ואף יכללו במחיר מגוון תיקונים, כך שהשמלה תתאים באופן מושלם עבור כל אחת.

הדפסת חולצות


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46072.aspx