קייטרינג לאירוע מענג
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 19/07/15

כאשר מפיקים אירוע קטן זה כיף לא להתעסק עם מיליון ספקים, אלא פשוט להתרכז בכמה דברים חשובים ומרכזיים שבחרתם עבור האירוע האינטימי שלכם. זה יכול להיות טקס חינה או טקס אירוסין "רגיל", מסיבת בריתה קטנה בחצר הבית או חגיגה של חתונת זהב להורים, העיקר שאתם ומעט האורחים שהזמנתם ייהנו מפינוקים של קייטרינג לאירועים קטנים ברמה גבוהה יחד עם אווירה נעימה בה כולם מכירים את כולם.


בחירה של מנות

קייטרינג לאירועים קטנים מאפשר בחירה של מנות בצורה יותר מוקפדת מאשר אירועים גדולים מכיוון שלא מדובר במסה גדולה של אורחים, כאן ניתן להשקיע במנות גורמה כיד המלך ולפנק עם מטעמים שאתם יודעים שהדודים והדודות אוהבים, ובמיוחד להכין את הדגים המלוחים עבור החמות לעתיד.

ישנן חברות קייטרינג אשר מתמחות בהכנה של אוכל מז'אנר מסוים כמו איטלקי, מזרחי, צרפתי או אסייתי. בחרו בסוג שמעניק את מקסימום ההנאה עבור כל הסועדים כדי שלא יישאר אדם רעב בשולחן הסועדים שלכם באירוע.


להכין את האוכל במקום

ישנם שפים אשר יגיעו ל מקום האירוע ושם יכינו את האוכל לעיניהם המשתאות של האורחים שיתחילו לפתח את הרעב מהחגיגה של הריחות שתטייל לה באוויר בין האפים של כולם. מדובר בדרך יפה שגם גורמת לאורחים הנאה לראות את ההכנה של האוכל וגם לדעת כי האוכל הוכן בו ברגע ממצרכים טריים שזה הרגע נחתכו והוגשו.

אפשרות אחרת היא שצוות הקייטרינג לאירועים קטנים מגיע אל מקום האירוע כאשר כל האוכל כבר מוכן ורק מצריך חימום והגשה.

אוכל הוא נקודת מפגש נהדרת בין אנשים והמחבר הכי גדול ביניהם, זה כיף לשבת לארוחה טובה ולחגוג משהו משותף שלא באווירה המונית, יחד עם חברים ומשפחה שפשוט רצינו לפנק כמה שיתר עם קייטרינג מענג לא פחות מהאירוע שלשמו התכנסנו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46536.aspx