המקרנים הניידים החדשים של אפסון למשרד ולכיתה: קטנים, קלי משקל ומפגינים קישוריות ועבודה ברשת
נכתב על ידי: רוני לבנון
תאריך: 30/07/15

קו המקרנים החדש מגיע עם תוכנה להקרנה ממחשבים מרובים, המאפשרת הצגת בו-זמנית של תוכן מארבעה מכשירים, לרבות מחשבים, מחשבי טבלט וסמארטפונים

אפסון, המובילה העולמית בחדשנות וטכנולוגיות הדמיה, השיקה מגוון מקרנים ניידים בעלי תכונות משופרות של קישוריות ועבודה ברשת. המקרנים החדשים אידיאליים לשימוש בחדרי ישיבות וכיתות לימוד ואף מהווים פתרון איכותי במחיר נוח עבור המשרד הביתי.

 

הממדים הקטנים והמשקל הקל של קו המקרנים הניידים (EB-S27, EB-X27, EB-W29, EB-98H, EB-945H, EB-955WH & EB-965H) מאפשר נשיאה נוחה שלהם והעברה קלה בין חדרים. הדגמים מגיעים עם תיק נשיאה כדי להקל עוד יותר על ההעברה והאחסון שלהם.

 

כל דגמי הקו החדש עושים שימוש בטכנולוגיית 3LCD ומספקים תפוקה זהה של אור לבן וצבעוני המעניקה איכות תמונה יוצאת מהכלל וצבעים מדויקים. יחס ניגודיות של 10,000:1 מפיק פרטים ברורים יותר של תמונה, ואילו מספר רזולוציות אמיתיות שונות מאפשר לדגמים להתאים למגוון של מיקומים.

 

"אפסון מבינה את חשיבות השליטה על מערכות ההקרנה, בעת הצגה בסביבות ארגוניות, או חינוכיות", אומר אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל. "קו המקרנים החדש מגיע עם תוכנה להקרנה ממחשבים מרובים, המאפשרת הצגת בו-זמנית של תוכן מארבעה מכשירים, לרבות מחשבים, מחשבי טבלט וסמארטפונים".

 

פליישר מציין כי פונקציית המנחה מאפשרת ל'מארח', בין אם הוא מורה, מרצה, או האדם שמציג את המצגת בפגישה, לשלוט בתוכן שמוצג מהמכשירים. פונקציית מצב שקט A/V חדשה מאפשרת למארח להשהות את המצגת, והיא גם חוסכת באנרגיה ומאפשרת לעמעם את המנורה ב- 70% במהלך השימוש. במהלך ההפעלה ניתן לחסוך עלויות נוספות הודות לתוחלת החיים הארוכה של המנורה.

 

כל הדגמים כוללים קישוריות משופרת, ומאפשרים מבחר וגמישות, לכל אופן שבו בוחרים להציג. הדגמים יכולים להתחבר למכשירים הדיגיטליים העדכניים או למוצרים אנלוגיים ישנים יותר, כך שאין הכרח להחליף חומרה ישנה. ניתן גם להקרין תוכן של סמארטפון על מסך גדול יותר הודות לתמיכת MHL. תוכן וידיאו ואודיו דיגיטלי ניתנים להקרנה באמצעות כניסת HDMI. לקבלת גמישות נוספת, הדגמים מגיעים גם חיבור LAN חוטי וקישוריות Wi-Fi אופציונלית.

 

התקנת הדגמים מהירה וקלה בעזרת תיקון עיוות טרפז אנכי ואופקי, המסייע לקבל הקרנת תמונה מעוצבת בצורה מושלמת וללא עיוותים, גם כאשר המקרן מוצב במיקום צדי. בנוסף, ניתן לפנות את מרחב העבודה הודות לפונקציית הזום של המקרנים. פליטת חום מחזית המקרנים מאפשרת לאנשים לשבת סביב למקרן ללא שיהיו ישירות בנתיבו של האוויר החם הנפלט בדרך מהמקרן.

 

 

אפסון החליטה לשמור על אטרקאטיביות הנממחירים הקיימים למרות השיפורים בדגמים החדשים ולמרות העליה המשמעותית בשערי הדולר.

דגמי Epson EB-S27, EB-X27, EB-W29, EB-98H, EB-945H, EB-955WH & EB-965H זמינים כעת במחירים של 3,500 - 7,000 שקלים.

 

 


 
אודות המחבר

רוני לבנון, דוניצה תקשורת

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46660.aspx