איך הכי נכון להפיק פוסטרים
נכתב על ידי: מרטין
תאריך: 08/08/15

ישנם מצבים וסיטואציות רבות במהלך החיים שבהם אנשים מעוניינים להפיק ולהדפיס פוסטרים. זה יכול להיות יום הולדת או אירוע משמח לכבוד אדם מסוים, ציון יום מיוחד או הישג במקום העבודה או הדפסת פוסטר לטובת תערוכה או הצגת מיצג. הפוסטרים גם יכולים להיות בשימוש כאביזרי עזר בעת הרצאה או, דיון או ישיבה. מכיוון שהפוסטרים יהיו דגולים בדרך כלל, אי אפשר להפיק ו/או להדפיס אותם באמצעים ביתיים וצריך לפנות אל בית דפוס אשר מתמחה בהפקת פוסטרים וכמובן בהדפסה שלהם.

שלבי עבודה בהפקת פוסטרים

יניב בנדר- ראשית צריך הלקוח להגדיר לעצמו איזה גודל של פוסטר דרוש לו ומה צריך להיות התוכן. הוא יכול להגיע אל בית דפוס עם דוגמא מוכנה או שהוא יכול להיעזר במעצב גרפי שיוכל לסייע בעיצוב התוכן עצמו. בבתי דפוס ישנן תוכנות מחשב אשר באמצעותן ובעזרתן ניתן להעתיק את הדוגמא שבה מעוניין הלקוח אל הפוסטר עצמו וניתן לראות בהן תצוגה מוקדמת המדמה את התוצאה הסופית של הפוסטר המודפס והמוכן. לאחר שלבים אלה תתבצע ההדפסה עצמה.

כתבות מעניינות- לעיתים קרובות הלקוחות כה ממהרים או חסרי סבלנות לראות את התוצאה הסופית, כלומר את הפוסטר המוכן. שלב ההדפסה הוא השלב הסופי בדרך כלל והזמן של ההדפסה תלוי באופן טבעי בגודל הפוסטר המבוקש. לעיתים ישנה חשיבות גם לחומר שעליו מדפיסים. ניתן להדפיס על גבי נייר עבה אשר מיועד לפוסטרים ואפשר גם להדפיס על גבי חומר המכונה שמשונית, המיועד ברוב המקרים להיות תלוי כשלט חוצות, בעיקר כאשר מדובר בתנאי מזג אוויר בעייתיים.

מי מדפיס פוסטרים?

כל אחד יכול להדפיס את הפוסטר החביב עליו או המבוקש על ידו. הפוסטר יכול להיות כמתנה לאדם אהוב, לצורך תלייה על אחד הקירות או אפילו על התקרה בבית כפריט עיצובי או כשלט פרסומת מטעם משרד פרסום מקצועי. כפי שניתן להבין - לפוסטרים ישנם שימושים רבים ומעניינים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46712.aspx