פרקטיות, בילוי ועיצוב - על ריהוט הגינה החדש
נכתב על ידי: totach kidum
תאריך: 05/09/15

בין אם אתם מרהטים את הבית מחדש, או עוברים לבית עם גינה, כדאי להתחיל לחשוב כבר בשלב הזה על הזמנת ריהוט גינה. ישנה חשיבות רבה להזמנת ריהוט גן איכותי שלא רק נחשב למתאים מבחינה עיצובית לגינה, אלא גם נחשב ליעיל ושימושי. אחרת מדובר בבזבוז תקציב שהיה יכול להיות מושקע בחלקים אחרים של הבית. אז רגע לפני שאתם מתחילים לרהט מחדש, להלן כמה טיפים שכדאי לדעת.

ריהוט פרקטי

כדאי במיוחד להשקיע גם בריהוט פרקטי ולא רק בריהוט יפה. אל תקנו אותו מבלי לבדוק האם הוא נוח לישיבה - למשל אם אתם רוכשים כסאות ישיבה ושולחן נירוסטה לגינה, רצוי לרכוש אותם בסט ולא בנפרד. יכול להיות שהכיסאות יהיו נמוכים מידי לעומת השולחן ואז תגלו שמדובר בבעיה קריטית. כמו כן, חשוב לרכוש רהיטים המתאימים לתנאי הגינה שלכם. כאשר אתם רוכשים ריהוט גינה מנירוסטה רצוי לדאוג לכך שתהיה פרגולה בגינה וכך תצליחו לשמור עליו לאורך זמן.

מיטות שיזוף

אם יש לכם גינה גדולה, כדאי לנצל את החלל בצורה מקסימלית. לכן ריהוט גן צריך לכלול בין היתר מיטות שיזוף עם מזרן נוח. הרי לא נעים להשתזף על עץ. מיטות שיזוף אינן מיועדות אך ורק למטרה זו. אפשר לישון עליהם בצהרים או בסופי השבוע. אנשים רבים מבלים בגינה יותר בזכות האפשרות הזאת. כמו כן, חשוב לשמור על המזרן ולדאוג לאכסן אותו בחורף במקום שאינו חשוף לגשם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46926.aspx