למה צריך נוטריון בתל אביב?
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 18/10/15

אם אתה או את חושבים ללכת וללמוד בזמן הקרוב, יש בפניכם לא מעט אפשרויות. אך האימא היהודייה חולמת כידוע על בן או בת רופאים או עורכי דין, ולא בטוח שתרצו להגשים לה את החלום. להיות עורך דין בישראל זה לא קל בעיקר בגלל ריבוי עורכי הדין שקיימים מה שמקשה על ההתקדמות בתחום, אך אם בכל זאת החלטתם ללכת על התחום אתם יכולים להכנס לנישה של הנוטריון. נוטריון בתל אביב כמו בכל מקום אחר הוא מקצוע מעניין, מקצוע שניתן לרכוש בו לא מעט יידע ובעיקר יש בו הסמכות שלא נותנים לכל אחד וגם לא לכל עורך דין.

מי הוא הנוטריון?

נוטריון בתל אביב כמו נוטריון בכל מקום אחר בארץ הוא בעצם עורך דין ששדרג את המעמד שלו. מה זה אומר? זה אומר שזה אחד שלמד את רזי המקצוע וכמובן שעבר את כל ההסמכות, והיה מספיק שנים עורך דין בשביל שהוא יוכל לעסוק בכך. הנוטריון הינו זה שיכול לחתום על תצהירים שמגיעים אחר כך לבית המשפט, תצהירים של כאלו שהיו יכולים להיות עדים והתצהיר שלהם הוא תחליף לכל דבר. הנוטריון הוא זה שמתווך בין השופטים לעורך הדין במקרים מסוימים, והחתימה שלו היא אישור על האותנטיות של הדברים ועל העדות בפני בית המשפט.

תרגום נוטריוני

יש תת תחום בתוך התחום הזה של הנוטריון והוא התרגום הנוטריוני. מה זה תרגום נוטריוני? תרגום נוטריוני כשמו כן הוא, תרגום של מסמך משפטי משפה לשפה מה שאומר שאם מישהו תובע במדינה אחרת והוא רוצה להעביר אליה מסמך משפטי הוא יכול להחתים נוטריון על המסמך הזה ובית המשפט רואה את המסמך הזה כעדות לכל דבר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47244.aspx