בחירת קולט אדים ללא ארובה לבית
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 21/10/15

מלאכת הבישול היא חלק אינטגרלי מאורח חייה של כל משפחה. הניחוחות הנעימים עוטפים את הבית וממלאים אותו בחום ואהבה. אחד החסרונות של הבישול היא שבמהלכו מתפזר עשן היוצא מהסירים אשר עשוי לגרום לכתמים על ארונות המטבח, ללחות ורטיבות בתקרה וקירות המטבח, ולעתים אף לעשן סמיך אשר ממלא את המטבח ומקשה על הנשימה. כדי להקל על חיינו במבטח, הסדר והניקיון, נרכוש קולט אדים ללא ארובה שיסייע לנו על ידי קליטת האדים.

מדוע קולט אדים ללא ארובה?

קולט אדים ללא ארובה עובד על ידי פילטרים של מערכת סינון פחמית. את המערכת יש להחליף אחת לשנה. החיבור של הקולט יהיה פחות מסובך. המנוע והמפוח נמצאים בארון המטבח ורק חלקו התחתון גלוי לעין.

יתרונות קולט האדים:

  • שומר על ניקיון המטבח

  • מונע הצטברות של עשן בבית בעת הבישול

  • מונע כתמי עשן על ארונות המטבח

  • ניתן לבחור ממגוון רחב בהתאם לגודל, תקציב ועיצוב המתאים לנו

  • התקנה קלה ופשוטה שעולה פחות כסף

  • קידמה טכנולוגית

קולט מסוג זה מגיע בשלל רחב של עיצובים, צבעים, גדלים וגימורים שונים ועל כן יש לנו התלבטות בנוגע לבחירת הקולט. כדי לסיים לכם לבחור את הקולט, נשים דגש על מספר דברים:

מחיר ועלויות התקנה:

מחיר הקולט הוא חלק חשוב בבחירת הקולט אצל רוב האנשים. ישנם קולטים אשר עולים מאות בודדות של שקלים וישנם קולטים העולים אלפי שקלים. המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים רבים. יש לזכור כי עלות ההתקנה היא נפרדת מעלות הקולט. קולט המותקן מתחת לארון תעלה פחות כסף מקולטים אחרים.

אחראיות:

לדגמים מסוימים ניתנת אחראיות ליותר משנה, אך לרוב מדובר באחראיות לטווח של 12 חודשים בלבד. יש לשים לב תמיד מה כוללת האחראיות ואילו חלקים היא מכסה.

שיטת טיהור האוויר:

יש 2 שיטות לטיהור האוויר בקולט, האחת היא באמצעות פליטת האוויר החוצה והשנייה, אשר מתאימה למקומות בהם אי אפשר לפתוח פתח חיצוני בקיר, היא מחזור האוויר באמצעות סינון ופליטתה בחזרה אל חלל המטבח. קולט אדים ללא ארובה ככל הנראה יפלוט את האדים כלפי פנימה ויש לקחת זאת בחשבון ברכישת הקולט.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47274.aspx